Хмельницьким призерам олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро планують виділити 712,5 тис. грн. призового фонду

На черговій сесії Хмельницької обласної ради депутатам пропонуватимуть виділити 712,5 тис. гривень на виплату винагороди призерам олімпійських ігор.

За підсумками XXXI Літніх Олімпійських ігор та XV Літніх Паралімпійських ігор, які відбулись, відповідно, з 5 по 21 серпня та з 7 по 18 вересня 2016 року в Ріо-де-Жанейро (Бразилія) четверо спортсменів, які представляли Хмельницьку область зайняли призові місця (двоє здобули золоті медалі, двоє по одній срібній та бронзовій медалі).

За рахунок виділених коштів планується відзначити грошовими нагородами вказаних спортсменів та їх тренерів, а саме: за золоту медаль – 150,0 тис.грн., за срібну медаль – 100,0 тис.грн., за бронзову – 75,0 тис.грн. та відзначення тренерів, які підготували цих спортсменів, в розмірі 50% від їх грошових нагород.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Заяць все проспав,там клан. Головний бухгалтер управления Невистка Мацехи. Нормально? Везде вони,син тренер,зять тренер,онук тренер,Мацеха шо дарчу написав на тренерив? Жах! А Заяць регионал,но його нихто не тормошить,а тепер герегивець. Прикол просто!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.