Олександр Симчишин: «Депозитні кошти дали додатково до міської казни понад 10 мільйонів гривень»

Кошти, покладені на депозит, це лише одна зі складових позапланових надходжень, які вже нині дали додатково до міської казни понад 10 мільйонів гривень. Про це розповів у інтерв’ю газеті «Проскурів» міський голова Хмельницького Олександр Симчишин.

«Ми пішли на цей цілком легітимний і збалансований законодавством крок, який уже дає позитивні результати. Мене часто запитують, що ж за кошти ми поклали на депозити?

Відповідь проста: це ті гроші, які ми не планували освоювати у першому півріччі, бо чекали на результати тендерів, проектну документацію тощо. Ось, наприклад, значну суму виділяємо нині на закупівлю нових тролейбусів для “Електротрансу”, який, до речі, лише в серпні поповнився трьома новими машинами, а до кінця року плануємо придбати сім тролейбусів. Проте тендерні процедури на їх придбання доволі тривалі, тож ці кошти, образно кажучи, можна покласти або просто класти на банківський рахунок, де вони не працюють, або ж на депозит, де вони заробляють для міста відсотки, що, власне, ми й робимо».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 22

 1. “Дурний піп і дурна його молитва”. Такий у нас мер-економіст. В першому кварталі ціни обчислювалися при курся долара 24 грн. А тепер по 27 грн. То шите на пробите маємо від того депозиту. Використовуйте гроші своєчасно а не торгуйтеся за вигідного вам постачальника чи підрядника. Чому ж не освоїли в першому півріччі??? І тепер тендер АМК “зарубав”. “Прохфесіонали свободівські”

  • Є перевиконання бюджету, є тендери, є виготовлення проектно-кошторисної документації, є проходження державної експертизи – це півроку часу. Поки все це робиться гроші лежать на єдиному казначейському рахунку. так було завжди в Хмельницькому В інших містах депозит використовували. Влада за півроку заробила більше 10 мільйонів і це правильно. На депозити кладуть кошти в приватних підприємствах, заводах всі громотні фінансисти. Це гроші на рівному місці.

   • Після Хмельницького на депозит гроші поклав Львів. 200 млн і заробив вже 16 млн.

    • В тому смердючому львові нехай з сміттям розберуться. Знайшов кого в приклад ставити, тупих львівських рагулів.

 2. тупий свободовець, кошти знецінились внаслідок інфляції

  • тупий ти, якби вони лежали на єдиному казначейському рахунку, то знецінилися б набагато більше. А так принесли 10 мільйонів в бюджет.

 3. тупий свободовець, кошти знецінились внаслідок інфляції

 4. Депозит – 100 млн.грн., зароблено на ньому – 10 млн, але ж хлопці, якого х… брати кредит 12 млн. грн. (400 000 євро) на утеплення з невідомою перспективою курсу долара навіть на наступний рік. Прогноз МВФ – 47 гривень за долар. То на фіга складати гроші в банку, а при цьому брати в борг з невідомою перспективою, хлопці! Знову ся всрали!?

  • Ото ти тупий. Ці 100 мільйонів – це розподілені гроші. На утеплення, на дороги, на тролейбуси, на майданчики. .
   Але поки робиться проектно-кошторисна документація, проходить експертиза, проходить тендер, а далі фінансується тільки 30% авансу. Решта після виконання робіт і технагляду ці гроші працюють. і приносять ще гроші.

 5. Цілком погоджуюсь. Тим більш нам не озвучили на яких умовах беруться кредити. При цьому 100 млн. депозиту – це як мінімум 9 кредитів по 12 мільйонів. Дійсно, суцільні “економісти” та господарники” при владі.

  • Ще один тупий чи той самий тупий. Ці 100 мільйонів – це розподілені гроші. На утеплення, на дороги, на тролейбуси, на майданчики. .
   Але поки робиться проектно-кошторисна документація, проходить експертиза, проходить тендер, а далі фінансується тільки 30% авансу. Решта після виконання робіт і технагляду ці гроші працюють. і приносять ще гроші.

  • Умови кредиту: 3% річних в гривні + плюс пільговий період 3 роки+ до кредиту надається грант (безповоротні кошти) 7 мільйонів.

 6. Симчишин молодець, заробити на рівному місці 10 мільйонів це розумно.

 7. Молодець мер! Давайте ще по декiлька квартир,тим,що працюють I за Вас будуть голосувати усI! Попiкокайтесь про людей,це так важливо. Дякую!

 8. Симчишин заробив місту 10 мільйонів на депозиті, 12 мільйонів на пайовій, 20 мілльйонів на ПДФО. Величезні гроші для наших потреб.

  • Добре, що децентралізація дала стільки коштів, а ми кажемо, шо влада в Києві погана. Нормальна.

 9. 1.Анонимным. Или вас много, или ты один тролишь. Если вас много – то вы пишите: Анонимный-1, Анонимный-2, и т.д. Или, скажем, Аномальный…
  2.Батяру. Там с кредитом действительно “мутненькая” история.
  3.Кстати, 22 сентября мы обращались к НГП за информацией, а ответа нет.
  1.Які дві школи і які три дитячі садочки? Тільки утеплення, чи додатково іще заміна вікон/дверей? Інноваційні технології, чи звичайний “пінопласт”?
  2.Повертати доведеться майже 14 млн.грн. Враховуючи, що об”єкти не є господарюючими а відтак і прибутковими, то місту – тобто всій грамаді, нам з вами, – доведеться їх заробити, або комусь недодати. А як наші міські керманичі заробляють – читай НГП від 20.09.2016 “Ціни семи земельних ділянок несільськогосподарського призначення у Хмельницькому занижені – депутати”
  3.Де подивитись договір позики? Розрахунок кошторису. На основі чого він складався?
  4.Хто виконавець робіт, чи буде згідно Закону оголошений тендер? Тоді, можливо, вартість робіт буде нижчою?
  5.Для інформації: Северная экологическая финансовая корпорация (НЕФКО) ‒ это международная финансовая организация, созданная в 1990 году странами Северной Европы. Её деятельность связана с финансированием практических мероприятий, способствующих зелёному росту.Текущими приоритетами деятельности НЕФКО являются:
  Развитие успешной деятельности по сокращению загрязнения Балтийского моря, Арктики и Баренцева региона; и
  Поиск новых возможностей и продолжение поддержки зелёного роста, предотвращения изменения климата путём развития возобновляемых источников энергии, повышения энергоэффективности и сокращения выбросов короткоживущих климатических загрязнителей, реализации мер смягчения последствий изменения климата и адаптации к ним, включая развитие углеродных рынков.

 10. Невідомо хто тут тупий: анонімні в школі не вчились (Джейн Марпл респект). Свобода – одні ПТУшніки.
  “Гей бидло, ніколи ти не поймеш
  Бо ти бидлом народилося, і колись таким же бидлом помреш” (брати Гадюкіни, якщо хто не знає).

 11. Якби не децентралізація грошей би не було. Молодець президент, молодець верховна рада, молодець уряд.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.