На Хмельниччині планують збільшити фінансування галузі охорони здоров’я

У зв’язку з перевиконанням дохідної частини бюджету депутатам Хмельницької обласної ради пропонують збільшити фінансування галузі охорони здоров’я.

Попереднім рішенням сесії Хмельницької обласної ради по внесенню змін до обласного бюджету на поточний рік було спрямовано значні кошти на покращення ситуації в області із придбанням дороговартісних життєво необхідних медикаментів для лікування хворих області.

При розподілі фінансів на наступну сесію пріоритетом визначено поліпшення стану забезпеченості медичним обладнанням (придбання та ремонт) обласних закладів охорони здоров’я на що спрямовується більше 12,0 млн. гривень.

Враховуючи високий рівень захворюваності та смертності, а також те, що лікування та діагностика онкологічних захворювань є одними з найбільш затратних, значна увага в першу чергу приділяється саме потребам онкології.

Тому, обласному онкологічному диспансеру пропонується виділити кошти в сумі 6 264,4 тис. грн., які планується спрямувати:

– 4 500,0 тис. грн. на придбання мамографічної системи з біопсійною приставкою для повноцінного обстеження молочних залоз;

– 1 700,0 тис. грн. на придбання колоноскопу для проведення комплексних обстежень та лікування товстої кишки;

– 64,4 тис. грн. на  проведення поточного ремонту гамма-терапевтичних апаратів для дистанційного променевого лікування.

Обласній лікарні пропонується виділити кошти в сумі 5 660,0 тис. грн., зокрема:

-5 300,0 тис. грн. на придбання цифрового рентгенапарату на три робочі місця;

-360,0 тис.грн. на придбання ендоскопічного обладнання для нейрохірургічного відділення обласної лікарні, а саме: ендоскопа з різними кутами огляду, монітора та мікродебридера.

Обласній дитячій лікарні пропонується виділити кошти в сумі 585,0 тис. грн. на покращення оснащення кардіоревматологічного відділення та умов перебування хворих дітей у відділенні.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.