Прокуратура вимагає повернути до державної власності 72 га землі на Кам’янеччині

За результатами вивчення законності використання земель, розташованих на території Кам’янець-Подільського району, прокуратурою встановлено, що між 4 громадянами, приватним підприємством та райдержадміністрацією у попередні роки укладено договори оренди земельних ділянок державної власності для ведення фермерського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва.

Про це повідомили у прес-службі обласної прокуратури.

Як зазначив заступник керівника Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури Олександр Гончар, вказані угоди укладені всупереч законодавству – без проведення обов’язкової нормативної грошової оцінки землі, внаслідок чого значно занижено розмір орендної плати, що повинен надходити до бюджету.

Реагуючи на вказані порушення, прокуратурою пред’явлено 5 позовних заяв на захист інтересів держави про визнання недійсними зазначених договорів оренди землі загальною площею 72 га та вартістю більше 2,5 мільйона гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.