До початку жовтня на Хмельниччині мають завершити розрахунок субсидій для тих, хто їх отримував попередньо

З травня цього року забезпечено автоматизований розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств Хмельниччини, які отримували субсидію у попередньому періоді, зокрема: у червні поточного року – на 100% від звернень, липні – на 99%, серпні – на 93%, вересні – на 20 відсотків.

У серпні цього року найменше субсидій призначено у Славутському міськвиконкомі, Ізяславській, Деражнянській, Кам’янець-Подільській, Ярмолинецькій, Городоцькій, Старосинявській, Дунаєвецькій, Полонській, Волочиській, Славутській, Чемеровецькій райдержадміністраціях.

На початок вересня 206 тисячам 420 сім’ям призначено субсидії на житлово-комунальні послуги на суму 1,8 млрд. гривень. Організаціям, що надають житлово-комунальні послуги, перераховано 803,4 млн. гривень.

Голова Хмельницької ОДА дав доручення головам райдержадміністрацій взяти під особистий контроль питання надання населенню житлових субсидій та завершити до 01 жовтня цього року автоматизований розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.