По розрахунках за газ Хмельниччина перебуває на 6-8 місцях в Україні

З початку цього року підприємствами комунальної теплоенер¬гетики спожито 84,6 млн.м3 природного газу на суму 383,3 млн.грн., оплачено – 390,8 млн. гривень. Рівень роз¬рахунку у поточному році становить 102%, що значно краще минулорічного показника – 89,5 відсотка. З урахуванням боргів минулих років заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ становить 111,8 млн. гривень. По розрахунках за газ перед НАК “Нафтогаз України” область перебуває на 6-8 місцях в Україні. Про це йшлося на розширеному засіданні колегії Хмельницької ОДА.

Найвищий рівень розрахунків за спожитий природний газ забезпечують КП “Ізяславтепломережа” (113%), Понінківське комунальне підприємство теплових мереж (142%), Славутське ЖКО (126%), Хмельницьке КП “Південно-Західні тепломережі” (111%), МКП “Хмельницьктеплокомуненерго” (104%) та Кам’янець-Подільське КП “Міськтепловоденергія” (118%).

Найгірше розраховуються Віньковецьке районне підприємство теплових мереж, де рівень розрахунку 53%, Полонське підприємство теплових мереж (12%), Теофіпольське комунальне підприємство “Тепловик” (23%) та ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” (44%).

Через незадовільний стан розрахунків за природний газ ці підприємства можуть не отримати ліміти на відпуск газу, відтак, початок опалювального сезону у Віньковецькому, Полонському, Теофіпольському районах та м. Шепетівка знаходиться під загрозою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.