Учора кам’янчани стали учасниками вистави «Театру вух».

Учора кам’янчани стали учасниками вистави від першого в Україні літературного аудіотеатру – «Театру вух». Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Вистава відбувалася в залі НІАЗ «Кам’янець». Концепція театру, яка водночас є і платформою для талановитих письменників, поетів, музикантів, полягає в тому, що у всіх глядачів протягом вистави зав’язані очі. Таким чином увага слухачів сконцентрована на тембрі, інтонаціях акторів, самому творі, який сприймається по-іншому, аніж звичайний спектакль, до якого ми звикли. В цьому специфічному арт-просторі немає місця  упередженню чи стереотипам, є лише творчість.

Тож кам’янчани почули кілька етюдів на різну тематику, а після завершення висловили власні враження від такого формату вистави.

До слова, одеський «Театр вух», який буквально нещодавно повернувся зі Львівського форуму видавців, запросили організатори культурного форуму «Кам’яний острів».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.