У Нетішині відкрили інноваційний ХАБ

19 вересня цього року відбулось офіційне відкриття нетішинського інноваційного закладу – ХАБ за участю міського голови Олександра Супрунюка, Уповноваженого Посла Канади в Україні Романа Ващука, місцевих громадських і культурних діячів. Під час візиту Надзвичайний і Повноважний Посол зазначив, що все зроблено на високому рівні. Про це повідомляє Нетішинська міська рада.

Нетішинський інноваційний ХАБ – це альтернативний, вільний простір для культурного і інтелектуального розвитку нетішинців. Центр пропонує активним і ініціативним особистостям абсолютно безкоштовно проводити культурно-освітні заходи, спілкуватись з відомими людьми, проводити зустрічі з партнерами, відвідувати різноманітні семінари, тренінги, організовувати виставки і просто відпочивати.

Усім бажаючим пропонуються просторі зали для вільного спілкування, роботи і відпочинку, а також вільний доступ до Інтернету. Проект реалізовано за підтримки і сприяння Канадського Фонду місцевих ініціатив.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Молодці! Оце так подія!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.