Директор акумуляторного заводу у Старокостянтинові відмовив місцевим депутатам у доступі на територію підприємства

20 вересня цього року з перевіркою усунення порушень на акумуляторний завод у Старокостянтинові приїхали представники екологічної інспекції в Хмельницькй області. Про це повідомляє Перша міська газета.

Як і було обіцяно на минулій сесії міської ради директором заводу Олександром Душенком, на підприємство разом із інспекцією мали зайти і депутати Старокостянтинівської міської ради.

Попри те, що представники інспекції наполягали і пропонували директору пропустити депутатів, аби тим самим не загострювати ситуацію, керівник підприємства Олександр Душенко у грубій формі відмовився це зробити.

Зрештою депутати поїхали до міського голови із вимогою втрутитись у ситуацію. Проте директор заводу відмовив і міському голові. Лише після спілкування із власником Шапраном, двох депутатів пропустили на завод.

Нагадаємо, до 15 вересня на акумуляторному заводі мали усунути порушення, які були зафіксовані екологічною інспекцією.

29 серпня державна екологічна інспекція в Хмельницькій області надала депутатам Старокостянтинівської міської ради результати досліджень грунту та викидів.

У відібраних пробах екологи встановили перевищення вмісту свинцю в ґрунті 1600 мг/кг при фоні 9,6 мг/кг і перевищення вмісту оксиду вуглецю у промислових викидах на дільниці лиття свинцевої стрічки 5735 мг/м.куб. при нормі 250 мг/м.куб.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.