Антимонопольний комітет відмінив закупівлю 7 тролейбусів для Хмельницького

Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель прийняла рішення №725, яким зобов’язала “Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” відмінити процедуру закупівлі 7 тролейбусів через “Прозорро”.

Рішення було ухвалено 20 вересня.

Таким чином, АМК задовольнив скаргу товариства з обмеженою відповідальністю “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг” (Київ), пропозицію якого “Хмельницькелектротранс” не допустив до аукціону. Зокрема, скаржник заявив про порушення процедури закупівлі хмельницьким комунальним підприємством (в додатку «Технічні вимоги» в розділі «Механічне устаткування» п. 4.1. надана інформація щодо Передньої вісі «незалежна, фірма ZF». В той же час за наданим Сертифікатом відповідності серія ВГ, зареєстрованого в реєстрі за № UA1.021.0067194-15, зазначена «передня вісь – залежна», що не відповідає вимогам Тендерної документації Замовника).

Нагадаємо, що “Хмельницькелектротранс” за 32,2 млн. грн планував придбати 7 тролейбусів. Заявки на торги подали чотири компанії: ДП АСЗ 1 “АТ “АК “Богдан Моторс”, ТОВ УКРПАСТЕХ, Товариство з обмеженою відповідальністю “РОСЕНЕРГОМАШ”, ТОВ “Науково-технічне підприємство СТГ Інженерінг”. Пропозиції двох останніх фірм замовник відхилив.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. от падли, намагаються нашкодити Симчишину. Сподіваюся Сем відстоїть і все зробить.

  • поясніть- чому він сем… наскільки я знаю СЕМом називають власника будматеріалів СЕМ яка знаходиться на вулиці Купріна…

  • Хто він такий, цей Сем, що би йому шкодив увесь світ. Заурядний мерішка, якому повезло влізти в крісло, не маючи за собою нічого, крім гарних демагогічних виступів, та маніпуляцій. Повезло йому з бюджетом, дохідну частину яку збільшенно на пару сотен мильонів. Усі попередні мери не мали стільки коштів.

 2. Учасники тендерних торгів поскаржились, що не була дотримана тендерна процедура. Тому нашкодили ті, що не вміють проводити тендерні закупівлі.

 3. Ха-ха! Бідний Сем. Весь світ проти нього, навіть Антимонопольний комітет. А насправді не треба було робити піар наперед: “вже придбали 10 тролейбусів в цьому році, ніхто до цього таке не робив, Симчишин найкращий”. Тепер всралися знову. Так і треба.

  • Чому всралися? Оголосять новий тендер, по Прозоро менше 20 днів і проведуть і куплять. Ще 3 місяці, можна тендер 3-4 рази провести.

 4. Якщо Симчишин не вижене Паламарчук, то ще не один тендер провалиться. Це крахобор і противник мера, він все саботує.

 5. не вижене. Паламарчук “ручку позолотить конкретно”, а картавенький це дуже любить. Не дарма він очки закриває що “Богдан Моторс” не свободівська.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.