Хмельницький залучає 400 тис. євро міжнародного кредиту на енергозбереження

Хмельницька міська рада залучає 11 млн. 839 тис. грн кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) на фінансування енергозберігаючих заходів.

Таке рішення підтримала більшість обранців на черговій сесії міськради 21 вересня.

Позика залучається на п’ять років під 3% річних.

За словами заступника міського голови Володимира Гончарука, кошти планують витратити на утеплення двох шкіл і трьох дитячих садків.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

 1. 1.Які дві школи і які три дитячі садочки? Тільки утеплення, чи додатково іще заміна вікон/дверей? Інноваційні технології, чи звичайний “пінопласт”?
  2.Повертати доведеться майже 14 млн.грн. Враховуючи, що об”єкти не є господарюючими а відтак і прибутковими, то місту – тобто всій грамаді, нам з вами, – доведеться їх заробити, або комусь недодати. А як наші міські керманичі заробляють – читай НГП від 20.09.2016 “Ціни семи земельних ділянок несільськогосподарського призначення у Хмельницькому занижені – депутати”.https://ngp-ua.info/2016/09/29240
  3.Де подивитись договір позики? Розрахунок кошторису. На основі чого він складався?
  4.Хто виконавець робіт, чи буде згідно Закону оголошений тендер? Тоді, можливо, вартість робіт буде нижчою?
  5.Для інформації: Северная экологическая финансовая корпорация (НЕФКО) ‒ это международная финансовая организация, созданная в 1990 году странами Северной Европы. Её деятельность связана с финансированием практических мероприятий, способствующих зелёному росту.Текущими приоритетами деятельности НЕФКО являются:
  Развитие успешной деятельности по сокращению загрязнения Балтийского моря, Арктики и Баренцева региона; и
  Поиск новых возможностей и продолжение поддержки зелёного роста, предотвращения изменения климата путём развития возобновляемых источников энергии, повышения энергоэффективности и сокращения выбросов короткоживущих климатических загрязнителей, реализации мер смягчения последствий изменения климата и адаптации к ним, включая развитие углеродных рынков.http://www.nefco.org/o-nefko

 2. Замовник платить коштами з бюджету, які не знаєте куда дівати? Не влазьте в кабалу, не варто втягувати в це нащадків, їм за це розраховуватись. Задрав вічний піар “сонцесяйного”.

 3. молодці, працюють

 4. Аномимному. Чувак! Так ты в доле?

 5. Дурні симчишина тільки й знають, “шо молодці. працюють. так тримати …”, а жодного економічного розрахунку який би підтверджував ефективність залучення коштів не спроможні надати.
  Такі кандидати як новодон і гончарук економлять тільки на спідницях і піджаках.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.