Екс-нардеп Лукашук очолив обласну “Батьківщину”

Діючий голова Хмельницької міської партійної організації ВО “Батьківщина”, народний депутат України трьох скликань Олег Лукашук очолив обласну організацію Юлії Тимошенко.

Таке рішення було ухвалено у Києві 20 вересня.

Фото НГП

Фото НГП

Пана Лукашука поки призначено виконувачем обов’язків голови парторганізації. Сьогодні його кандидатуру було представлено обласному партійному бюро.

Що стосується обраного на минулорічній конференції голови облорганізації, депутата міськради ВО “Батьківщина” Олександра Скочеляса, то його призначено в.о. голови Хмельницької міської партійної організації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 14

 1. судя по всему саня скочеляс не выполнил финансовые обязательства перед мамкой-а олежка этим умело воспользовался-я всегда удивлялся в бюте очень сильная парламентская фракция и аппарат-а в областях хлам и никому не нужные люди

 2. м-да…, як так скочеляс не прорахував….. Розвели його трохи на бабло, спочатку лесков – продав партію, а тепер “тюлька” з “алкашуком”. Ну нічого не схудне, за допомогою партіі набрав стільки зем ділянок у місті, що до кінця віку буде будувати. А взагалі те що “алкашук” активізувався, свідчить про можливість виборів (перевиборів)…..

 3. лесков как обычно получил от скачеляса квадратными метрами-поверьте знаю о чем говорю-а скочеляс судя по всему лох-тоже как обычною -лукашуку респект он опять на коне

 4. А чому ніхто не “пом’яне” Буджерака ???

  • Тому що у Буджерака не така велика ….
   І взагалі крім Леськова, який, займаючись “політикою” і займаючи посади, хоть трохи пробував щось “вирішити” для людей та ризикував своїм життям (давно і нещодавно), інші згадані та не згадані тут (Скочеляс, Лукащук, Коліщак, Колгофель …) “наші політикани” використовують політику тільки для досягненння своїх меркантильних цілей. І в принципі зовсім немає значення, дл якої політичної сили вони у відповідний період часу належать.

 5. Лесков головне вирішив для себе питання – продав (пропив) партію, виклянчив посаду у Загороднього, а левко бірюк якого також притягнув у партію лесков, буде підтанцьовувати лукашуку, аж ніяк не скочелясу. А загалом “бюту” в обасті кердик, недаремно мельник з гладуняком спригнули …..

  • В принципі згоден, але є н’юанси (дивись вище). Крім того хочу уточнити, що у нас (І на Україні (Шевченко писав – на Україні) і на Хмельниччині) взагалі немає “принципових та довгострокових ” політичних сил.

 6. А чо за кипишь! Успокойтесь! Юлия Владимировна так хочет, это её партия. А вы голосуйте

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.