У Хмельницькому дирекція “Укрпошти” не належним чином користується комунальним майном

Депутати Хмельницької міської ради певними зауваженнями передали в тимчасове безоплатне користування Українському державному підприємству поштового зв’язку “Укрпошта” нежитлові приміщення міської комунальної власності для розміщення відділень поштового зв’язку.

Про це проголосувала більшість депутатів на нинішній сесії міськради.

При цьому, обранці зменшили терміни оренди комунальних приміщень для “Укрпошти” з 2 років 11 місяців до 11 місяців. Причиною стало неналежне використання найманих приміщень та недотримання умов договорів користування у частині проведення поточних ремонтів.

За словами начальника управління комунального майна  Мирослава Трещова, чотири приміщення, які орендує “Укрпошта” знаходяться в аварійному стані, решта – потребують поточного ремонту.

“Таким чином, орендар є неналежним користувачем комунального майна”, – заявив посадовець.

В цілому, більшість депутатів погодилися: якщо державне підприємство за 11 місяців не приведе до ладу комунальні приміщення, у подальшому можуть виникнути питання розірвання договорів оренди.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.