Вища рада юстицію внесла подання до ВР на звільнення 8 суддів Хмельниччини

Вища рада юстицію внесла подання до ВР на звільнення 8 суддів Хмельниччини.

Це відбулося на засідання ВРЮ 19 вересня.

У зв’язку з поданням заяв про відставку пропонується звільнити суддю Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Вячеслава Бориславського, суддю апеляційного суду Хмельницької області Ігоря Кобріна, суддю Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Анатолія Лисюка, суддю Дунаєвецького районного суду Олександра Маринчака, суддю Волочиського районного суду Василя Намистюка, суддю Старокостянтинівського районного суду Олександра Сенькова, суддю апеляційного суду Хмельницької області Олега Юзюка, суддю Красилівського районного суду Ларису Боголюбову.

Загалом, було розглянуто 431 матеріал про звільнення суддів за загальними обставинами, а саме: у відставку – 387, за власним бажанням – 15, у зв’язку з досягненням 65 років – 25, у зв’язку з неможливістю виконувати свої повноваження за станом здоров’я – 2, у зв’язку із закінченням строку, на який призначено, – 2.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Слава Богу, що звільняють з посади красилівську суддю Боголюбову. Не знаю про її діяльність, але, як кажуть, Бог все бачить і віддає по заслугах. Маю на увазі як несправедливо вона поступила з колишнім головою Красилівської районної рад и Фурманом В. Т., дуже поважною людиною в районі і чи не найкращим господарем, коли він працював головою манівецького колгоспу. Керував маленьким господарством, а показники мав набагато кращі, як сусідній, колись прославлени радгосп. А Боголюбова судила його, як корупціонера за якихось кілька червінців. Помилково їх нарахувала як премію бухгалтерія, які він повернув. А йому ще й штрафу приписали і через це він змушений був піти з роботи. Будучиголовою районної ради він за короткий час зробив для району набагато більше, ніж його попередники і наступники. Хіба це справедливо? Ось за це, напевне, Господь й наказав Боголюбову.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.