У Хмельницькому ініціюють проведення круглого столу «Безпечне місто»

Соціальна ініціатива «Хтось не зробить!» ініціює круглий стіл «Безпечне місто», метою якого є визначення основних проблем безпеки руху на дорогах у м. Хмельницькому та розробка концепції з покращення умов для безпеки руху усіх учасників дорожнього руху у м. Хмельницькому.

За даними управління патрульної поліції м. Хмельницького на вулицях міста 32 аварійно-небезпечні ділянки і 10 місць концентрації ДТП. Негативно на безпеку на дорогах міста впливає низька взаємоповага усіх учасників дорожнього руху, недотримання правил дорожнього руху.

Одним з факторів небезпеки є пішохідні переходи, відсутність тротуарів та тротуари, які встановлені з порушенням державних будівельних норм. Слід відзначити і порушення правил перевезень у режимі маршрутного таксі .

Планується, що у круглому столі візьмуть участь представники міської  влади, управління патрульної поліції м. Хмельницького, Державної служби України з безпеки на транспорті у  Хмельницькій області,  громадських організації.

Круглий стіл «Безпечне місто» відбудеться 20 вересня 2016 року, о 12:00 в конференц-залі Хмельницької Торгово-промислової палати,  вул. Подільська 109/1.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.