У хмельницькому кінотеатрі імені Шевченка на мільйон оновлять глядацькі крісла

Міське комунальне підприємство-кінотеатр ім.Т.Г. Шевченка 15 вересня акцептувало пропозицію харківської ТОВ «Меблева фабрика Прем’єра» щодо придбання кінотеатральні крісл загальною вартістю 967,3 тис. грн.

Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Загалом, комунальники мають отримати 336 глядацьких крісел.

Згідно з технічними вимогами, крісла мають бути ергономічними та надавати максимальний комфорт, зручними для всіх вікових категорій глядачів,  витримувати високі експлуатаційні навантаження. Дизайн крісел лаконічний, сучасний.

%d0%ba%d1%80%d1%96%d1%81%d0%bb%d0%b0

Гарантійний термін експлуатації – не менше 36 місяців.

Єдиним конкурентом у торгах виступило Товариство з обмеженою відповідальністю «Лихачовська меблева фабрика» (Харківська область) з пропозицією вищою на 1,2%.

Як писав НГП, у 2015 році кінотеатр ім.Т.Г. Шевченка придбав у київської ТОВ “СІДІЕС ЮА” проекційне обладнання з системою 3D та екраном за 2 млн. 188 тис. грн і акустичну ситему вартістю 535,5 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. то коли вже там будуть нові стільці?

  2. Шото я не понял. Два харковских ТОВарища розыграли типа тендер и в результате 967300 : 336 = 2878,87 грн за штуку. Если с установкой, то как бы ничего. А если нет? Сколько тогда будет стоить еще и их монтаж на месте? Опять же, не хочется возвращаться к теме Восток-Запад, но вопрос: а что ближе и дешевле производителя не нашлось? А кто будет оплачивать: кинотеатр или город?

    • А хто тобі шлеперу зававжав зареєструватися в системі торгів і дати меншу ціну? Виграв би і постачав би ти.

  3. Анонимный ты наш! Ты хоть сам себя читаешь? Для тебе державною мовою: чи будуть додаткові витрати на монтаж стільців, і хто фінансує – місто чи МКП кінотеатр? Зрозуміло?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.