За сім місяців кількість населення Хмельниччини зменшилася на 4355 осіб

Чисельність населення Хмельницької області на 1 серпня 2016 року, за оцінками Головного управління статистики в області, становила 1 млн 290 тис. осіб, що на 4355 осіб менше, ніж на початок року.

У січні-липні поточного року народилася 7406 дтіей, в той час як за аналогічний період 2015 року цей показник становив 8176 дітей.

Суттєвим залишається перевищення кількості померлих над кількістю новонароджених – за сім місяців померло 11592 особи (за аналогічний період минулого року – 12412 людини).

Довідково. Востаннє перепис населення в Україні проводився у 2001 році. Організація Об’єднаних Націй рекомендує проводити дану оцінку один раз на 5-10 років. Дані старше 10 років, за оцінками експертів ООН, містять занадто багато накопичених помилок і не можуть вважатися релевантними.

У вересні 2016 року уряд ініціював створення міжвідомчої групи для оцінки чисельності та статево-вікового складу населення України і прогнозування демографічного розвитку країни.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. БАНДЕРА ПІДЕРАС ! МАЙДАУНИ ГІДНІ ПІДЕРАСА !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.