Славутська РДА чинить тиск на сільських голів, аби ті відмовилися від об’єднання в Нетішинську громаду

Нетішинський міський голова Олександр Супрунюк отримав сигнали від сільських голів, що на них розпочався тиск з боку керівництва Славутської районної державної адміністрації.

Про це він повідомив у коментарі для сайту «Децентралізація влади».

«Не встигли ми зрадіти, що нарешті зможемо провести вибори, як мені почали телефонувати сільські голови і розповідати, що керівництво Славутської райдержадміністрації – голова Богдан Маршук, його заступник Олександр Мельник вимагають від них провести засідання сесій сільських рад і відмовитися від об’єднання з Нетішиним. Стало відомо, що це робиться для того, аби втілити якийсь незрозумілий мені план РДА – створити громаду довкола міста Славута, але щоб вона називалася сільською громадою. Це якийсь нонсенс. До речі, Славута – це також місто обласного значення, як і Нетішин», – прокоментував мер Нетішина.

За його словами, напередодні відбулося спільне зібрання сільських голів рад, які прийняти рішення про об’єднання з містом Нетішин, і що кожен з них підтвердив незмінність прийнятих ще в минулому році рішень.

«Я телефонував голові райдержадміністрації Богдану Маршуку і застеріг, що подібний тиск на сільських голів є протиправним. На це він мені відповів, що має свою позицію, яка полягає в тому, щоб села не об’єднувалися довкола міста обласного значення. На мою тезу про те, що це має вирішувати громада, голова вкотре наголосив, що це його позиція і він її буде відстоювати. Такі дії керівництва райдержадміністрації лише створюють хаос і дезорієнтацію людей. Мабуть, нам знову хочуть заблокувати проведення перших місцевих виборів. Здогадуюся, що хтось дуже хоче зберегти за собою посади», – розповів Супрунюк.

Як відомо, більше року місто Нетішин та 14 довколишніх сіл Славутського району, які прийняли рішення про об’єднання в спроможну громаду, чекали на призначення перших місцевих виборів. Провести вибори у минулому році їм завадила позиція Центральної виборчої комісії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Це перетворюється на суцільний рекламний буклет! Спитати сільських голів чи голову РДА, звичайно ж, було надто важко, щоб висвітлити реальну ситуацію, а не лише думку одної з зацікавлених сторін.

  2. Хто обєднався то плаче гіркими сльозами…. і правильно каже голова рда що нехай села “люди” самі створюють громаду і вирішують як їм жити…. а не корупціонер супрунюк хоче загарбати все……

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.