Мер Старокостянтинова відсвяткував на 6,5 тис. грн відкриття амбулаторії сімейної медицини

У Старокостянтинові мер та декілька осіб “наїли” на 6,5 тисяч гривень з міського бюджету, святкуючи відкриття амбулаторій. Про це повідомляє Перша міська газета.

Таке святкування собі чиновники дозволили у серпні цього року після того, як на другому вокзалі та у районі Цукрового заводу відкрили Амбулаторії сімейної медицини.

Вибрані, включаючи мера та ще декількох людей із свити, після відкриття поїхали святкувати до місцевого ресторану «Транзит», про що свідчить платіжне доручення на 6,5 тисяч гривень, оприлюднене на офіційному порталі публічних фінансів України.

Декілька місцевих можновладців можуть собі дозволити поїсти та попити за рахунок бюджету на 6,5 тисяч гривень за раз, в той час, як, до прикладу, поїздка дітей із Старокостянтинова з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах обійшлася бюджету у 2 тисячі гривень. Ця інформація також оприлюднена на офіційному порталі публічних фінансів України.

1

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. наскільки я знаю цей ресторан належить родині теперішнього губернатора …

  2. Да в цього мера вже старческий маразм не на шутку розігрався. Ви уявіть 20 років при владі одне і теж. Всім жо..у лиже і по партіях бігає. Безнаказанність і вседозволеність має бути громадою присічена.Бо вони уроди на мої гроші їдять і пють, а я дитині книжки у школу маю купувати, бо вони не виділили гроші.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.