У Кам’янці-Подільському планують встановити сучасні установки з доочищення води у багатоповерхівках міста

Питну воду кам’янчани зможуть набирати не лише у бюветах, але й прямо з-під крану на кухні. Забути про побоювання щодо якості води у мережах дозволять установки з доочищення, про перспективу встановлення яких наразі працюють в КП «Міськтепловоденергія». Про це повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Фахівці підприємства розробляють новий проект, що передбачає встановлення сучасних установок з доочищення води у багатоповерхівках міста. Втім, перш ніж втілювати його в життя, адміністрація комунального підприємства хоче порадитися зі своїми споживачами і чекатиме від них пропозицій щодо того, чи потрібна така доочистка у їхньому будинку.

Не зважаючи на те, що показники якості питної води у Кам’янці-Подільському повністю відповідають діючим санітарним нормам і перебувають під цілодобовим контролем фахівців, зношені водопровідні мережі підкидають до неї свою ложку дьогтю. Як наслідок, маємо скарги на те, що вода у кранах то іржава, то каламутна, то має неприємний запах чи присмак. Аби позбутися проблеми так званого повторного забруднення води через зношеність мереж, КП «Міськтепловоденергія» пропонує споживачам можливість встановити систему доочищення води, що дозволяє ліквідувати всі шкідливі речовини, які можуть потрапляти до водопровідної мережі.

Установка з доочищення (об’ємом 500 чи 1000 літрів) буде встановлюватися у підвальному приміщенні, звідки прокладається окремий трубопровід на кухню. Виготовлятися від буде із сучасних полімерних матеріалів, а гарантійний термін його експлуатації становитиме не менше 50 років. Вода з установки подаватиметься виключно для пиття та приготування їжі, а перед тим, як потрапити до крану, вона проходитиме очищення потужним фільтром. Облік очищеної води буде здійснювати окремий лічильник. Таким чином, завдяки спеціальній установці, споживач отримуватиме високоякісну чисту питну воду і при цьому не турбуватиметься про вчасну заміну фільтрів чи їх технічне обслуговування.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Цена вопроса!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.