Загордний перепризначив Пундік керувати обласним театром ляльок

Голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний провів кадрове перезатвердження. На посаду директора Хмельницького академічного обласного театру ляльок призначено Аллу Пундік терміном на 5 років – до 8 вересня 2021 року.

Про це зазначено у розпорядженні голови ради від 5 вересня.

Конктракт підписаний на підставі протоколу засідання відповідної конкурсної комісії.

Крім цього, Пундік визначили надбавку за інтенсивність праці та особливий характер роботи у розмірі 50 відсотків до посадового окладу, який діятиме до 31 грудня цього року.

Як відомо, Алла Пундік з 2008 року очолює обласний театр ляльок, має почесне звання «Заслужений працівник культури», є секретарем ради директорів театрів ляльок України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. має чуйку алла казимірівна… раніше займалася розміщенням реклами партії регіонів. за що з анатолієм пундиком отримали нове авто… зараз і він і вона на посаді директора… вміти тореба пристосовуватися та перефарбовуватися…не всім дано..

  2. НАДБАВКА В 50 ВІДСОТКІВ ЗА ЯКУ ІНТЕНСИВНІСТЬ ПРАЦІ—НЕ РОЗУМІЮ… НЕВЖЕ В НАС ТАК БАГАТО ГРОШЕЙ ЩО ЇЙ НАБАВЛЯТИ…НЕВЖЕ НЕМА БІЛЬШ ДОСТОЙНИХ КАНДИДАТУР ЩОБ ОЧОЛИТИ ЛЯЛЬКОВИЙ ТЕАТР.. МАРАЗМ ЯКИЙСЬ- ОДНИМ СЛОВОМ!!!!

  3. Пройшов конкурс! Потрiбно було подавати своI заявки,раз такI розумнI. По друге заклад дотацiйний,ви знали про це?Знаю точно вона пахарь,чого не скажу про Пундика. Вiн так собI,побалакати,але вiн режисер в театрI. Та нехай! В якiй вiн зараз полiтичнiй силI? Лис старий! Те,що робить Пундичка зараз нiхто не зможе,правильне рiшення,враховуючи тих,хто хотiв.Той товстий. Вася чи Петя таке плiв.

    • АГА ..ЩЕ АЛЛУ СОПРУНОВУ ТРЕБА ЗГАДАТИ ТА ЇЇ ВСТУПНІ БЕСІДИ ДО ПОЧАТКУ ВИСТАВИ В 90-Х… А ЗАРАЗ ПЛЕТЕ (ТИПУ БЕРЕМО ДВА ЯЙЦІ) ДУРНИЦІ ПО ПОДІЛЛЯ ЦЕНТР..

  4. Так,новий закон ввiйшов в силу,тому оголосила рада про конкурс,на сайтI була вся iнформацiя.А що не так зробила дiючий директор? Це не ляльковий,це музей,дiти щасливI,а це головне. МенI не до вподоби Брижань,вiн був колись директором,вiн так кричав,матюкався,не дай Бог,як людина просто дурний,але режисер цiкавий ,не завжди правда. Не всI можуть керувати,навiть з великим бажанням. На сьогоднiшнiй день це кризовI менеджери.Тому,ходiть в театр . А шизiКам там не мiсце,своiх достатньо!

  5. Та той шпундик бiльше двох рокiв нiде не пропрацював! Що вiн зробив? Пенсiонёр повинен сидiти дома,нема чого будоражити театр. Толку з нього ноль,зато понтiв Повна купа.Його всI знають!Вiн же хотiв стати губернатором I всiм казав,що домовився ,тому Ядуха його чуть не схавав,тай вигнав на три чорти. Отакий вiн продажний. А Пундичка то подружка БернацькоI!

  6. Пиарщик Пундык! Как знакомо! Кто с ним работал,тот знает,ему всегда все должны,а он делает одолжение. Не такие шедевральные у него спектакли,мы смотрели. Он не умеет работать,найдет одну-две любовницы,а это обязательно,украдет что-то и смотается. Театр счастливый! А такие большие ставки на него возлагались,не судьба. Время рассудит!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.