Президент нагородив почесним званням хмельницького ветерана культури і спорту

Президент присвоїв почесне звання “Заслужений працівник фізичної культури і спорту” голові президії Хмельницького обласного відділення Міжнародної асоціації ветеранів фізичної культури і спорту Віктору Барбалюку.

Про це зазначено в Указі глави держави від 10 вересня.

Відзнака присуджена “за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту в Україні, досягнення високих спортивних результатів та багаторічну плідну професійну”.

Нагадаємо, що Барбалюка номінували на почесного громадянина Хмельницького.

Довідка НГП. Барбалюк Віктор Денисович народився 28 березня 1935 року в селі Червоногірка, Волочиського району.

З 1982 року до 1990 року – працював заступником Хмельницького міського голови. Депутат Хмельницької міської ради семи скликань у період з 1977 року по 1990 рік.

Барбалюк  доклав чимало зусиль щодо створення умов для занять фізичною культурою і спортом. Був ініціатором будівництва спортзалів та спортивних майданчиків у парку ім. І.Франка, спортивного комплексу дитячо-юнацької спортивної школи № 1, спортивного корпусу з плавальним басейном дитячо-юнацької спортивної школи № 3, спортивного павільйону та елінга дитячо-юнацької спортивної школи № 4.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.