На Хмельниччині у серпні ціни знизилися на 0,3%

Ціни на споживчому ринку Хмельницької області в серпні 2016р. порівняно з попереднім місяцем знизилися на 0,3%, а з початку року – зросли на 5,4%.

Про це повідомляє Головне управління статистики в області.

Найбільше подешевшали фрукти та овочі, відповідно на 5,6% та 5,5%. На 5,4% зменшилися в ціні продукти переробки зернових, а саме: крупи гречані – на 7,5%, пшоно – на 3%, перлові та ячні – на 1,8%, манні – на 0,4%.

Дешевшими стали майонез, сало, соняшникова олія, хліб житній та житньо-пшеничний, риба та продукти з риби, цукор, макаронні вироби (на 2,5–0,1%).

Водночас на 2,1–0,4% подорожчали яйця, кисломолочна продукція, рис, маргарин, м’ясо та м’ясопродукти, сири, молоко, масло, безалкогольні напої.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 3,1%, у т.ч. на тютюнові вироби – на 4,4%, алкогольні напої – на 1%.

Одяг і взуття  подешевшали на 1,7%, з них одяг – на 2%, взуття – на 1,4%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива становило 0,1%, на що вплинуло підвищення тарифів на каналізацію на 3,8%, водопостачання – на 2,1%. Також подорожчали товари та послуги з утримання та ремонту житла (на 0,5%), зокрема, встановлення металопластикових вікон (на 4%).

Здешевлення фармацевтичної продукції на 0,2% призвело до зниження цін у сфері охорони здоров’я на 0,1%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,1% відбулося за рахунок подорожчання палива та мастил на 0,4%.

Крім того, зросли ціни на послуги ресторанів та готелів, у сфері відпочинку та культури – на 0,4% та 0,1%, відповідно.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.