Хмельницька влада дасть півмільйона на облаштування велосипедних доріжок до набережної Південного Бугу

У бюджеті Хмельницького на 2016 рік передбачено виділити 500 тис. грн. на розширення існуючих та улаштування нових велосипедних доріжок на набережній від вул. Кам’янецької до вул. Староміської.

Про це зазначено у відповіді на електронну петицію заступника мера Володимира Гончарука.

За його словами, розроблена в поточному році проектно-кошторисна документація на вказаний об’єкт здана на експертизу для одержання позитивного висновку.

Крім цього, планом робіт на цей рік передбачено улаштування велосипедної доріжки вздовж набережної р. Південний Буг на території парку культури і відпочинку ім. М. Чекмана. Наразі завершується виготовлення проектно-кошторисної документації.

“Враховуючи важливість створення та розвитку велосипедної інфраструктури в місті, міська рада і в подальшому працюватиме над пошуком шляхів реалізації проекту, зокрема, через залучення інвестицій та грантових коштів”, – зауважив Гончарук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. нарешті в місті буде велодоріжка. Молодці.

  2. Ще б хто навчив їздити тих велосипедистів за правилами дорожнього руху

  3. Тепер Гончарук точно матиме крутий велосипед. І прапорці свободи будуть на кожному шарнірі. Проект “пусти козла в огород” – запущений.

    • заступник симчишина гончарук перевищує свої посадові обовязки… парк культури та відпочинку не належить до його сфери впливу…але гончарук постійно туди лізе…мабуть не просто так..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.