У Старокостянтинові на “екологічну” сесію прийшли сотні людей

Сьогодні у Старокостянтинові триває позачергове пленарне засідання сесії міської ради, на яке зібрались не лише депутати, але й громада міста.

Жителі міста вимагають негайного закриття заводу, який здійснював викиди свинцю прямо на грунт, пише “Перша міська газета”.

Депутати б`ють на сполох, у залі лунають заяви про закриття заводу, меру дорікають у брехні. “Він ручався за завод головою”, – заявив на засіданні депутат Олександр Шевчук.

Фото "Першої міської"

Фото “Першої міської”

“Ми не віримо директору заводу. Ми не віримо його жодному слову”, – виголосив депутат Степан Полупан.

Депутат Олександр Афанасьєв закликає присутніх переходити до порядку денного і до розгляду запропонованих проектів рішень.

У залі присутні також працівники заводу, які поводять себе компроментуюче. Жителі міста вигукують, що не хочуть жити у місті, в якому буде небезпечно жити їхнім дітям.

“Як я поясню дитині, щоб вона не пила цю воду і не їла”, – вигукує жінка з дитиною на руках.

Біля будівлі РДА зібралось чимало правоохоронців. У дворику РДА стоїть бус з правоохоронцями. Близько 10 силовиків перебуває в автомобілі.

Як писав НГП, за результатами проведеної перевірки ТОВ “Мегатекс Індастріал” Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області встановила перевищення вмісту свинцю в ґрунті у 160 разів більше норми.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.