На Хмельниччині у новому навчальному році мережа шкіл скоротиться на 18 одиниць

На Хмельниччині у новому навчальному році діятиме 765 шкіл, що на 18 закладів менше, ніж на початок минулорічного шкілького року.

Про це “Незалежному громадському порталу” повідомив директор департаменту освіти і науки ОДА Олег Фасоля.

Він зазначив, що закрито 7 малокомплектних навчальних закладів (найбільше в Ізяславському районі – три школи). Ще 11 шкіл втрачають статус юридичної особи, ставши філіями опорних навчальних закладів (Вони не закриваються, а надалі функціонують як філії, штатний розпис яких є спільним з опорними школами. Тобто вчителі однієї школи можуть мати навчальні години в опорній школі, у кількох філіях і активно працювати – НГП).

“При середньообласному річному нормативі 15 тисяч гривень на утримання одного учня у малокомплектних школах вирачається вдвічі більше”, – наголосив посадовець.

Крім цього, 38 закладів освіти підпали під реорганізацію, у тому числі 28 – понижено ступінь навчання.

В цілому, у Хмельницькій області нараховується 284 школи з малою наповнюваністю учнів, що становить 36% від кількості закладів загальної середньої освіти.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.