Новий директор хмельницького аеропорту озвучив перші кроки з реанімації летовища і відновлення польотів

Новопризначений директор комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький” Віктор Гончар розповів про перші кроки на займаній посаді.

Фото Віталія Тараненка

Фото Віталія Тараненка

Про це він сказав депутатам ради під час чергової сесії.

“Щоб працював аеропорт, необхідно укласти угоду з “Украерорухом” та Держгідрометом. Тільки після цього варто братися за відновлення аеродрому, аби зберегти сертифікат експуатанта. Коли ж запрацює аеродром, настане черга відновлення аеропорту, де на сьогодні більше запитань, аніж відповідей”, – пояснив він.

Крім цього, на сесії голова ОДА Олександр Корнійчук зазначив, що наразі є потенційний інвестор, який розглядає можливість узяти в концесію майновий комплекс хмельницького аеропорту.

Як писав НГП, Віктор Гончар переміг на конкурсі на посаду керівника аеропорту. У 2002-2004 роках він очолював вказане комунальне підприємство.

На сьогодні «Аеропорт Хмельницький» не діє. Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

Також комунальне підприємство “Аеропорт Хмельницький” не ввійшло до державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, яку 24 лютого цього року ухвалив Кабмін.

Довідково. 26 лютого 2016 року Хмельницька обласна рада затвердила обласну програму фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2016 рік кошторисом 2,867 млн грн.

Всю суму коштів буде направлено на ліквідацію заборгованості. Зокрема, на погашення заборгованості із заробітної плати працівникам КП «Аеропорт Хмельницький», яка утворилась на 31 грудня 2015 року, передбачено 946,3 тис. грн; погашення іншої заборгованості із заробітній платі працівникам, визнаною судами – 137,7 тис. грн; ліквідація боргів за податками та зборами до бюджетів усіх рівнів – 1,7 млн. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.