Облрада оголосила конкурс на кращу інвестпропозицію для хмельницького аеропорту

Хмельницька обласна рада 30 червня оголосила конкурс на визначення кращої планувальної, проектно-архітектурної пропозиції розвитку хмельницького летовища, а також визначення першочергових робіт із залучення інвестора у розвиток комунального підприємства “Аеропорт Хмельницький”.

Як повідомила перший заступник голови ради Неоніла Андрійчук, до участі у конкурсі запрошено суб’єктів господарювання усіх форм власності, в тому числі іноземних.

Як писав НГП, на відновлення роботи хмельницького аеропорту необхідно 45-50 млн. грн. На сьогодні «Аеропорт Хмельницький» не діє. Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, на що передбачалося 981,5 тис. грн, на злітній смузі утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків.

Крім того, в аеропорту забрали метеорологічне обладнання, без якого польоти неможливі.

Також комунальне підприємство “Аеропорт Хмельницький” не ввійшло до державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, яку 24 лютого цього року ухвалив Кабмін.

Довідково. 26 лютого 2016 року Хмельницька обласна рада затвердила обласну програму фінансової підтримки комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2016 рік кошторисом 2,867 млн грн. Всю суму коштів буде направлено на ліквідацію заборгованості із заробітної плати та податків.

За даними ресурсу «Є-дата» КП «Аеропорт Хмельницький у червні отримав перерахування на заробітні плати на суму близько 1,03 млн грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Для висновкiв необхiдно повноцiно володiти iнформацiею, а не говорити шаблонами!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.