Будівництво ПП “Ультрасервіс” у прибережній смузі Південного Бугу завдало збитків державі на 0,5 млн. грн

Будівництво ПП “Ультрасервіс” у прибережній смузі Південного Бугу, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б у Хмельницькому, завдало збитків державі на суму 540,4 тис. грн.

Про зазначено у матеріалах кримінального провадження, про які стало відомо з ухвали Хмельницького міськрайонного суду від 27 січня.

Також у справі говориться про те, що службові особи ПП «Ультрасервіс» упродовж 2011-2015 років підробили протокол №1 проведення аукціону на Південно-Західній універсальній товарній біржі та біржову угоду від 12.05.2011 про начебто купівлю-продаж майна в КП «Хмельницький міський молочний завод» як об’єкта нерухомого майна – незавершеного будівництва бази відпочинку.

“Однак в дійсності на відкритих (біржових) торгах було продано як рухоме майно (будівельні матеріали) ПМП «Лідер» 22.07.2008, надали їх до Хмельницької міської ради, внаслідок чого, всупереч вимог ст.ст. 88, 89 Водного кодексу України, ст.ст. 20, 60, 61, 134 Земельного кодексу України, безпідставно набули право на оренду земельної ділянки водного фонду по вул. Нижня Берегова, 2/4 Б у м. Хмельницькому, площею 0,38 га (кадастровий номер 6810100000:33:001:0030) під об’єктом нерухомого майна за договором№96-01-2013/1994210 від 02.08.2013”, – йдеться у кримінальній справі.

ultra

Досудове слідство вважає, що в злочинну схемі були втягнуті реєстратори і службові особи управління архітектури та містобудування Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради. Останні видали ПП «Ультрасервіс» містобудівні умови та обмеження (№ 56/ГП-25.1-04 від 27.02.2015) для забудови земельної ділянки водного фонду на вул. Нижня Берегова, 2/4Б у Хмельницькому, внісши недостовірні відомості про цільове призначення земельної ділянки – безпідставно вказавши її належність до земель житлової та громадської забудови, та не зазначивши наявність планувальних обмежень щодо забудови, а саме наявність прибережної захисної смуги.

Нагадаємо, що 27 січня ц.р. Хмельницька міська рада відмовилася від поновлення договору оренди землі ПП “Ультрасервіс”, що на вулиці Нижня Берегова, 2/4-Б площею 3800 кв. м.

Раніше міський голова Олександр Симчишин заявив: якщо міській раді вдасться виграти всі судові справи з “Ультрасервісом”, можливо постане і питання демонтажу вже збудованої конструкції.

Натомість представник забудовника ПП “Ультрасервіс” Ігор Плейзор в інтерв’ю місцевому “33 каналу” сказав, що його підприємство через суди відстояло законність забудови.

Як писав НГП, прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Хто подає цю інформацію повинен конкретизувати кому оголошено про підозру у вчиненні кримінального право-порушення ? Де прізвища винних ? Плейзор – то підставна особа.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.