Симчишин погрожує демонтувати скандальну забудову на Південному Бузі

Виконком Хмельницької міської ради рекомендуватиме депутатам не продовжувати договір оренди земельної ділянки за адресою Нижня Берегова 2\4б із приватним підприємством “Ультрасервіс”.

Таке рішення було одноголосно прийнято членами виконкому на сьогоднішньому засіданні.

Міський голова Олександр Симчишин зазначив, що у зв’язку із численними порушеннями та кримінальними провадженнями, пов’язаними із цією земельною ділянкою, є чітка позиція міської ради щодо непоновлення договору оренди. Також він зазначив, що у цьому питанні сподівається на підтримку депутатів на найближчій сесії міської ради, яка відбудеться 27 січня.

Симчишин заявив: якщо міській раді вдасться виграти всі судові справи з “Ультрасервісом”, можливо постане і питання демонтажу вже збудованої конструкції.

1

“Якщо заберемо земельну ділянку, доведемо все в судах, то будемо ставити питання демонтажу”, – зазначив міській голова.

За його словами, представники “Ультрасервісу” записались до нього на прийом та шукали особистої зустрічі, але за адресою вул. Нижня Берегова 2\4б конструкція зведена з такими порушеннями, яких раніше собі ніхто не дозволяв.

2

Як писав НГП, прокуратура Хмельницької області виявила факт зловживання службовим становищем посадовими особами управління архітектури і містобудування Хмельницької міської ради, реєстраційної служби міськрайонного управління юстиції в інтересах приватного підприємства, що спричинило тяжкі наслідки державі.

З’ясовано, що службові особи одного з приватних підприємств, з метою заволодіння земельною ділянкою водного фонду площею 0,38 га на березі річки Південний Буг в обласному центрі, підробили угоду про придбання нібито об’єкта незавершеного будівництва. Хоча в дійсності зазначене майно було ще раніше реалізоване іншому суб’єкту господарювання як будівельні матеріали.

Зазначені дії спричинили тяжкі наслідки державі, які полягають у незаконній забудові прибережної смуги Південного Бугу у місті Хмельницький.  Ринкова вартість вказаної земельної ділянки становить понад 2 млн гривень.

За даними Єдиного державного реєстру, заснивником і бенефіціаром ПП “Ультрасервіс” виступає Ольга Плейзор з Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

  1. а що товаріщ Симчишин думає про порушення норм забудови “кварталом” в центрі міста?, чи то все законно?, і в межах будівельних норм?

  2. А чому звернули стільки уваги саме на це будівництво? Що, це єдине будівництво у місті (зокрема, в прибережній зоні), яке виконується зі значними порушеннями? А, певно тому, що особи, які мають «відповідне відношення» до інших таких об’єктів, на даний час при владі (і міській, і обласній), до якої прийшли разом зі «свободолюбивими» силами або у складі цих сил, і тепер навіть керують відповідними комісіями чи органами влади? При цьому окремо зауважую, що незаконне будівництво Сирчиним Empire State Building-гів Хмельницького базарного розливу до цих справ не відноситься.

  3. Цілковито підтримую ініціативу, з чогось пора почати, тому що безкарність породжує ще більшу безкарність!

  4. також треба .зверніти увагу на “ПАРАДІЗ ФО ЛАЙФ ” … стоїть такий собі хмарочос біля річки та парку відпочинку… люди йдуть відпочивати в парк (по тротуару) а над їхніми головами працює кран… да і зі сторони річки забор декілька разів пересували…тобто розширювали собі територію… Мало того…будівельники кричать один до одного (шумно) …часто матом… А В ПАРК ІДУТЬ БАТЬКИ З ДІТЬМИ….

  5. та й Рауш вирішив не відставати, звів 2 багатоповерхівки перед самісіньким входом в парк! Молодець бізнесмен. Сем тепер в трусах мабуть на подвір’я не вийде ))

    • Может пускай уже строят. Наверное это будет прикольный комплекс, и часть жителей Хмельницкого, и не только, с удовольствием будут отдыхать там. А до этого на том месте ходили перепих сделать, пикникачили разное быдло, оставляя после себя горы мусора и стекла. Которое в том заливчике накапливалось. Прсто этому Ультрасервису, очень толково юридически прописать, и получить от них для города максимально(например выставить максимальный процент на инфраструктуру, особый процент платы за землю на три года) разные варианты можно придумать.

  6. Если это действительно незаконно, и это не только можно доказать а и еще и исполнить…, а так же если это не лоббирование своих интересов, тогда только За

  7. Про який комплекс відпочинку йде мова, там будується житловий будинок, потім створять ОСББ, огородять ініхто крім кешканців не буде мати доступу до берега річки. А Скочеляс захищає, бо сам розпочав будівництво в прибережній смузі Бугу по вул. Прибузькій.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.