На прощання губернатор Загородний відвів майже 2 га колишній колезі по депкорпусу для рекреаційних потреб

Голова Хмельницької ОДА, а тепер голова обласної ради Михайло Загородний надав дозвіл на роз­роблення проекту землеуст­рою щодо відведення земель­ної ділянки водного фонду із земель державної власності депутату Хмельницької облради VI скликання від “Сильної України” Галині Червонюк.

Про це зазначено у розпорядженні від 16 грудня.

Зокрема,Червонюк одержала 1,6904 га, яка знаходиться на території Требуховецької сільської ради Летичівського району за межами населеного пункту, з метою подальшої передачі у користування на умовах оренди для рекреаційних потреб.

Як відомо, на території Требуховецької сільської ради розташовані два оздоровчі комплекси “Укртелекому” і дитячий табір “Чайка” Хмельницької міської ради.

Загалом, за даними Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, у приватних руках знаходиться в оренді 221,54 га рекреаційних земель.

Довідка НГП. Галина Червонюк є президеном Асоціації приватних підприємців “Едельвейс” і дружиною власника Рівненського льонокомбінату Олега Червонюка. Сім’я підприємців засвітилася у скандалі, який влаштував їхній син Дмитро, збивши на смерть пішохода і при цьому отримав дві амністії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. То за кого ми голосували? Чому не вказали, що на даний час він вже є головою обласної ради? Тобто виходить, що при владі чесних не може бути (не зважаючи на те, яка політична сила їх делегувала)? Нажаль і ці питання певно будуть риторичними (для невігласів – без відповіді)?

  2. а це рідна сестра пані Галини https://www.youtube.com/watch?v=9cL6eFGfly4

  3. Виділив подрузі з якою був у групі в ядухи розкрадаємо хмельничину разом .

  4. Земля виділена під майном, яке Червонюки побудували і давним давно ним володіють, звичайне процедурне питання оформлення землі під майно. Я там був на дні народження років 10 тому. Гарний комплекс. Червонюків не знаю, але молодці фабрики мають, людям роботу дають.

    • Ми вже звикли, що Червонюки пишуть БРЕХНЮ, оправдовуючи себе та свої МАФІОЗНІ ЗВЯЗКИ.

      • Вбогі, заздрісні люди. Держава буде сильною, коли буде розвинуте виробництво і будуть люди, які створюють робочі місця. Попробуйте створіть хоч 5. Особливо в нашій краіні і ще особливіше серед отаких заздрісних, злих споживачів -люмпенів.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.