Симчишин звільнив семиразового чемпіона світу з посади начальника спорту

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин звільнив Валерія Вешка з посади начальника управління молоді та спорту.

Його звільнили за угодою сторін, йдеться у розпорядженні очільника міста від 23 грудня.

Як відомо пан Вешко з 1997 року незмінно очолював спортивне відомство Хмельницького. У радянські часи він прославився веслуванням на каное, ставши семиразовим чемпіоном світу, чотириразовим чемпіоном СРСР.

Як писав НГП, на місце Вешка претендує Сергій Ремез. Раніше він працював викладачем у вищому навчальному закладі, викладачем у школі та багато років працював у комітеті з фізичної культури та спорту виконкому міської ради, був заступником начальника управління молоді та спорту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 34

 1. Недивує, призначить такогож гандона-свядомита як сам. Як написано в Біблії, кожен народ заслуговує на таку владу яку має. Пригайте шановні хмельничани , з піде.ром вас на посаді мера.

  • Якщо звільнили чемпіона світу тоді ганьба такій владі.

   • правильно давайте всіх чемпіонів світу з городків призначимо на посади

    • В тебе іх багато, чемпіонів? Люди пишаються своіми чемпіонами а ти мабуть нездале. От і заздриш. Ти йди зароби ту медаль.

     • і ми пишаємося чемпіонами, але при чому тут мухи і котлети.

    • А по твоїй логіці давайте всіх шизанутих свядомитів попризначаємо на посади

     • дурню при чому тут свядомити. Вешко дорий спортсмен, але ніякий керівник. спитай спортсменів.

     • анонімний піде.рас пояснюю спеціально для тебе що свядомит, шизік і підер це все одно і теж. симчишин під.ер і його команда свядомитів під.ери.

 2. оце так заголовок.
  Вмієте ви написати. Аж лячно стало.
  Насправді Вешко дуже хороший спортсмен, але поганий начальник управління. Спорт нижче плінтуса. Нема ні футболу, ні волейболу, ні стадіонів.

  • То дайте деекілька мільйонів вічно ненажерливій футбольній команді шо продається за першого ліпшого випадку той будете мати той футбол. Нема такого спорту як футбол є комерція і заробляння грошей всюди.

 3. Ремез найкраща кандидатура

 4. так свята правда кожен народ має владу на яку заслуговує ,отже хмельничани молотці,думали коли вибирали і тому мають справидливог о,і мудрого симчишина,він обізнаний у спорті тому знає чому змінює керівника,а для всіх незадоволиних-собаки лають караван іде,,,,,,,

 5. Самосвидомое майданутое быдло – срочно уточните списки и немедленно убыть для самоликвидации на места боевой славы !

 6. Спасибо за увольнение Вешко! К сожалению не состоялся как руководитель,он такой как Мерлени,очень глупые,но хорошие спортсмены.Так бывает,руководителем надо родиться.Желаю успехов Ремезу.Не знаю его,но хочу верить,что человек знает с чего начинать.Очень надеемся на серьезные изменения.Ромасюков далекий от руководителя и культуры в целом,но шанс есть,верить хочется.Но с Тарчевским давно надо было попрощаться из-за бездеятельности в целом.Он может руководить отдельным учреждением.

  • Ремез повел себя не порядочно, сколько бы он себя, любимого, тут ни хвалил. А Вешко нормальный руководитель, его еще Чекман назначил, а тот в кадрах не ошибался и тоже в свое время натерпелся от грязных лгунов и вечных претензий.

   • треба залишити всіх кого Чекман призначав. можна вернути тих кого Мельник і Приступа звільнили.

 7. за звільнення Вешко дякую. від боксерів, дякую.

  • Это от которых боксеров, которые в Токио порядки наводят с особой жестокостью?

 8. В Ремеза комплекс наполеона, такий собі маленький бонапартик.

 9. Вешко не тільки 7кратний чемпіон, він хороша людина і добрий керівник. Чимось він не вгодив тій Мельничисі. Вешко прийшов в міський спорт якого тоді майже не було, сьогодні є величезна база спортивних закладів. Яка добре працює. Не наговарюйте на людину. Замість подяки за добру роботу поливаєте брудом. Злість заздрість керує вами. То є дуже негарно.

 10. Ремез – достойна кандидатура, його всі спортсмени міста знають. Але управління. яке він очолюватиме- цу не тільки спорт. Молодіжної політики просто немає. потрібно ще призначити нормального заступника з питань молодіжної політики – навіть трохи “свихнутого”, як Аніськов колись. “Кто не был молод, тот не был глуп…” В цьому “родзинка” молодіжної політики. а щодо освіти-я чомусь у ступорі. Не вірю, не знаю, темна конячка-досвіду немає. посада головного спеціаліста управління молоді ОДА викликає тільки негативні думки. Якесь жалюгідне явище… Подивимось!

 11. Вешковські плакальники, хватить скулити. Ну нажився вже чемпіон. З доброї руки покійного Чекмана получив від Хмельницького а не від дерави квартири і собі і дружинам. Дітей всіх повивчав за держ. кошт і сам вивчився. Будинок побудував. Машину має любих жінок катати.Замітьте, це все за останні 8-10 років, з часу правління Мельника. А розвиток молоді та спорту в місті за цей час не такий активний як власний. А що Ремез не молодий то єдиний аргумент проти нього. Але гірше вже не буде.

  • Цинізм, меркантильність, агресія, тупа заздрість, зневага до людей у Вашому коментарі зашкалює, звичайна вдячність Вам взагалі не властива. Яке суспільство збираєтесь будувати? Не позитивне це точно. Для кого будуєте? Тільки для своіх. Це вже було: хто не з нами той проти нас; всі навколо вороги…. Це вже було, нічого нового і нічого людського.

   • “Цинізм, меркантильність, агресія, тупа заздрість, зневага до людей”, а як би ви кваліфікували поступок коли гол. бухгалтера після дикретної відпустки (на жаль, з трагічним наслідком) не допустити до виконання своїх прямих обовязків тільки тому, що бюджетні кошти установи уже використовуються з майбутньою дружиною??? Тому, не робіть ведмежу послугу своєму чемпіону. Він далеко не святоша і не втопиться в цьому брудному політикумі. Незабаром спливе на черговій посаді.

  • Згідно, Вешко вже напрацювався і набрався вдосталь. Жінку другую має Ольгу Чепурну, яка в свій час працювала в нього гол.бухг. і росвалила його сім’ю , але Вешко теж не святий з ким він тільки не крутив пури-мури, в міськраді не було майже жінок які не прошли через його руки, і зараз вже не молодий, але дівчат полюбляє возити на дачу до себе на “відпочинок”….. і квартири своїм усім придбав, а що має Ремез ? ні квартири ( живе в батьківськів ) ні дачі, ні землі ???? да має свій маленький бізнис, це не забороняється. Ремез гарна кандедатура !!!

   • Ірино,вам не гидко від того, що ви написали? Чоловік ви чи жінка, немає значення – вам треба теоміново до психотерапевта, лікувати залежність мозку від брудних пліток.

 12. Його подружка Лукомська!

  • Це все на що здатен Ремез, на жаль, чемпіоном йому не бути, ніколи.

   • Особисто знаю дочок Вешка. Одна проживає в квартирі разом з мамою, друга проживає в квартирі чоловіка, яка є його власністю.
    Тому, Ирина М., ви або заздрите Вешкові, або просто нагло брешете, щоб вилити бруд на людину. Якщо хочете підтримати нового кандидата на посаду начальника управління, то найдіть краще в нього достойні якості, які змогли б привернути увагу до кандидата.
    А час покаже .

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.