В Яценюка втрясли міжбюджетні відносини 7 тергромад Хмельниччини

Уряд відкорегував Перспективні плани формування територій громад 5 областей.

Відповідно до прийнятого Урядом 23 грудня розпорядження «Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України», до 131 громади, які матимуть прямі міжбюджетні відносини з держбюджетом у 2016 році, пише сайт “Децентралізація влади”.

До цього переліку додалося ще 7 тергромад у Хмельницькій області: Новоушицька, Війтовецька, Сатанівська, Китайгородська, Колибаївська, Гвардійська, Розсошанська.

Таким чином, ще 22 громади, в яких 25 жовтня 2015 року було проведено перші вибори, отримали підстави для переходу на нову систему взаємовідносин місцевого та державного бюджетів.

Нагадаємо, що Мінрегіоном було розроблено проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України».

Адже була необхідність актуалізації переліку спроможних територіальних громад Вінницької, Запорізької, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської областей, які в результаті добровільного об’єднання здатні самостійно або через відповідні органи місцевого самоврядування забезпечити належний рівень надання послуг, зокрема, у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства, з урахуванням кадрових ресурсів, фінансового забезпечення та розвитку інфраструктури відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Як писав НГП, згідно з рішеннями сесії Хмельницької обласної ради, в області утворені 24 об’єднані територіальні громади. З них у 22-ох відбудуться перші вибори.

Теги: 
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.