Вслід за хмельницькими депутатами відставки уряду Яценюка хочуть обранці Кам’янця-Подільського

Депутати Кам’янець-Подільської міської ради направили звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо відповідальності і відставки Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка. Із відповідною пропозицією звернувся голова депутатської фракції «Відродження» Валерій Слободян.

Дане звернення підтримало 33 депутати, 1 – не голосував.

Ось декілька цитат із звернення:

«Два роки діяльності Уряду Арсенія Яценюка відзначились провальною соціально-економічною політикою, захистом олігархів, небажанням боротися з корупцією».

«Реформи Уряду призводять лише до того, як найбільше отримати зовнішніх запозичень. Державний борг України вже дорівнює ВВП країни».

«Уряд провалив підготовку проекту державного бюджету на 2016 рік. Даний проект – це знищення малого та середнього бізнесу, освіти, науки, охорони здоров’я, культури, фермерського господарства».

«Щодо бюджету місцевого самоврядування, то міста недоотримають 62 мільярди гривень і практично поставлені за межі існування. Повноваження місцевим громадам передані лише на паперах, без відповідних коштів».

Обурює депутатів Кам’янець-Подільської міської ради і проект Держбюджету, адже там передбачено співфінансування з міського бюджету у розмірі 50 % на утримання вищих навчальних закладів І та ІІ рівнів акредитації. Місту це обійдеться у 28,8 мільйонів гривень. Також місту може перейти у фінансування «Подільський центр професійно-технічної освіти», а це ще плюс близько 20 млн. грн.

На пільги з послуг зв’язку, компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян необхідно буде виділити не менше 3,1 млн. грн.

Як писав НГП, 22 грудня депутати Хмельницької міської ради проголосували за звернення до Голови Верховної Ради Володимира Гройсмана щодо відставки уряду під керівництвом Арсенія Яценюка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.