Скандальна забудова на Південному Бузі: замість трьох поверхів – п’ять

Скандальна забудова на березі Південного Бугу на вул.Нижня Берегова 3\4б, не зважаючи на скасування містобудівних умов і декларації про початок будівельних робіт, продовжує рости вверх. Замість трьох поверхів на будівельному майданчику вже встигли звести п’ять.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Ще у серпні акт обстеження встановив, що будівництво здійснюється в межах прибережної смуги. В одному місці будівництво ведеться на відстані п’яти метрів від води, в іншому – в одинадцяти метрах.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Підприємство “Ультрасервіс” подало позов до виконавчого комітету про скасування рішення про скасування містобудівних умов та обмежень. Одночасно міською радою був поданий позов в суд про скасування декларації про початок будівельних робіт. Суд цей позов задовільнив і декларація про початок будівельних робіт скасована.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

На засіданні комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища 17 грудня виносився проект рішення про поновлення договору оренди земельної ділянки шляхом укладання додаткової угоди з ПП “Ультрасервіс”.

Заступник начальника юридичного відділу міської ради Аліна Крамар зазначила, що у використанні цієї земельної ділянки є факт неналежного використання і продовжувати договір аренди немає ніяких підстав. Зважаючи на скандальність будівництва, депутати вирішили зняти питання на довивчення, а на наступне засідання комісії запросити представника забудовника.

Заступник начальника управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста Інна Куцка стверджує, що цим будівництвом грубо порушено водний кодекс України. За її словами, на цій ділянці прибережна смуга на цій ділянці берегу має бути не менше 100 метрів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.