Хмельницький виконком заборонив будувати житло прямо на березі Південного Бугу

Рішенням Хмельницького виконкому скасовані містобудівні норми для будівництва житлового будинку на березі Південного Бугу за адресою, вул. Нижня Берегова, 2\4б,  що знаходиться за міським пляжем та водною станцією.

Таке рішення було прийняте після обстеження земельної ділянки та виявлення явних порушень.

“У 2013 році між міською радою та приватним підприємством “Ультра сервіс” був укладений договір оренди на земельну ділянку. В цьому договорі виявлено невідповідність призначення земельної ділянки. Там землі водного фонду, а в містобудівних умовах вказано, що це землі житлової і громадської забудови”, – розповів у коментарі “Незалежному громадському порталу” заступник міського голови Андрій Капура.

Окрім того, у містобудівних умовах не вказувалась відстань до меж червоних ліній та не було згадано про відсутність планувальних обмежень в частині наявності захисної прибережної смуги, хоча це передбачено ст.61 Земельного кодексу України.

Андрій Капура також зазначив, що в документах це будівництво зазначено як “база відпочинку з поліпшеними апартаментами та кімнатами гуртожиткового типу”.

Міськвиконком направив лист до державної архітектурної інспекції з вимогою скасувати декларацію про початок будівельних робіт і зупинення будівництва.

Містом готується позов до суду щодо розірвання договору оренди на земельну ділянку, оскільки вона використовується не за призначенням.

Loading...
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. А на другому березі річки, біля самого входу в парк, де чергову багатоповерхівку в повне порушення генплану будує депутат міської Ради Кудінов (пройшов за списком “Батьківщини”)? Там міськвиконком нічого не скасовує, там все добре? Чи Кудінов проплатив міській верхівці скільки треба, чи належність до “Батьківщини” як до мафії це святе і пожиттєве, чи то там наші отці міста мають частку?

  2. ну то питання до того хто керував та керує містом нині

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.