Загадкове самочинне будівництво ЖБК “Резиденція-2. Продовження

Прийшов час привідкрити додаткові деталі таємничого будівництва багатоповерхового будинку по вул. Львівське шосе, 12/1, що зводиться на місці приміщення ангару ХОФ «Фармація» (першу частину публікації “Де подівся ангар, або Загадкове самочинне будівництво ЖБК “Резиденція-2” читайте за цим посиланням – https://ngp-ua.info/2015/11/24469).

Отже, як свідчить пакет копій документів, що надані у відповідь на інформаційний запит Хмельницькою обласною радою, до приватизації приміщення ангару ПП «Цитрон-Плюс» за наслідками проведення конкурсу здобуло можливість орендувати згаданий об’єкт.

Якщо проаналізувати Протокол №7 від 03.09.2013 р. засідання конкурсної комісії по проведенню конкурсу, то ПП «Цитрон Плюс» дійсно запропонувало вищу ціну – 5,30 грн за 1 кв.м, однак цікавим є учасник №1 – ФОП Храпач Р.В., який запропонував лише 5,00 грн за 1 кв.м. В Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців можна побачити лише одну кандидатуру із подібними ініціалами.

1

Але чи це лише співпадіння, чи люди дійсно мають зв’язки між собою. Якщо згадати дані ПП «Цитрон Плюс», то на даний момент керівником там зазначена Храпач Зоя Михайлівна, тому прізвища збігаються і навіть напрямок діяльності дещо схожий. Про взаємозв’язок стверджувати не будемо, однак ці збіги дещо дивні.

2

Однак, протокол свідчить, що право оренди на конкурсі здобуло ПП «Цитрон Плюс», оскільки запропонувало найвищу ціну.

3

Далі із переможцем конкурсу було підписано договір оренди та акт прийому-передачі майна датовані 09.09.2013 р. на 2 роки 11 місяців Зі сторони ПП «Цитрон Плюс» підписантом був тодішній керівник Гончар І.Я.

4

5

Варто звернути увагу на п. 2 акту адже там зазначена важлива норма: «приміщення передається Орендарю в належному та придатному для експлуатації стані». Отже на момент оренди приміщення ангару з його придатністю для використання було все добре.

Однак вже у липні 2014 року дане приміщення було приватизовано через Хмельницьку обласну біржу. Прошу звернути увагу на Протокол № 10, у якому зазначені всі умови приватизації приміщення ангару. Саме з неї видно, що претендентів було лише двоє і один із низ запропонував придбати лот за ціною нижче стартової!

Дивує участь таких учасників на подібних заходах, адже для чого подаватись на аукціон, якщо Ви не плануєте запропонувати хоча б стартову ціну! Пояснення одне – щоб аукціон вважався легітимним і на цьому все. Потрібна фірма виграє, а другий учасник «імітує» бажання придбати лот пропонуючи ціни нижче вартості. І все це демонструє розміщений для ознайомлення протокол.

Зверніть також увагу на зміну представника від ПП «Цитрон Плюс», адже у 2014 році минулий керівник був обраний головою Хмельницької обласної ради, тому підписантом зазначено Панкову І.А.

6

16.10.2014 року нотаріально було засвідчено договір купівлі-продажу приміщення ангару ПП «Цитрон Плюс» за ринковою вартість згідно звіту, що затверджений головою ХОР І.Я. Гончаром, складеного 17.07.2014 р. Хмельницькою обласною біржою, що становить 379 244,00 грн. Отже приміщення ангару було приватизовано ще у жовтні 2014 р. А от чому це приміщення з’явилось у Програмі соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2015 р. – питання і досі відкрите. Невже в обласній раді ведеться хаотичний документообіг і перед прийняттям Програм їх ніхто не читає.

8

9

Тепер повернемось до головного – будівництва на місці розміщення приміщення ангару багатоповерхового будинку. Громадськість виявила свою оперативність та звернулась до Управління ДАБІ у Хмельницькій області та до Департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької обласної ради та домоглася позапланової перевірки будівельного майданчику по вул. Львівське шосе, 12/1. Результати були викладені в офіційному листі, що отримало ГО «Хмельницький Майдан» за результатами перевірки, тому розміщуємо його для ознайомлення.

1011

Також нещодавно на офіційному сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції, а саме 14.12.2015 р., була розміщена новина прес-служби про зупинення Управлінням ДАБІ у Хмельницькій області самочинного будівництва у м. Хмельницькому та про притягнення правопорушника до відповідальності та накладення штрафу в розмірі 124 тис грн.

12

Однак, ці великі слова не відповідають фактичній зупинці будівництва та сплаті штрафу будівельником, тому що від Управління ми не отримали позитивної відповіді – будівельне підприємство просто продовжує будівництво і ніяк не реагує.

Перед самочинний будівництвом торгує кіоск фруктової мережі екс-голови облради. Фото НГП

Перед самочинний будівництвом торгує кіоск фруктової мережі екс-голови облради. Фото НГП

Адже якщо побувати на самому будівництві, можна легко побачити як у багатоповерхового будинку з’являються нові поверхи.

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

Фото НГП

Тому питання до Управління ДАБІ у Хмельницькій області та до відповідного підрозділу Хмельницької міської ради – де Ваша подальша реакція щоб все ж таки притягнути порушника до справжньої відповідальності, а не теоретичної.

Альона Береза, для НГП.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Гончар вніс цю землю будівельникам, та отримає десь від 6%до15+1% площі. Орієнтовно це 100 шт. долларів. витратив 15 штук. Заробив, ну так 80 тис. баксів. Отримав можливість так заробляти після Революції Гідності!! Ось така х…ня майда.., точніші малята.

    • Всі посилаються на т.з. Революцію Гідності, так от насправді ніякої революції (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість (до тих, хто вже встиг накрасти) основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції”, тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах. І цих людей, і їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І знову це використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде зразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим, якого і досі немає), або, нічого не роблячи, зразу добре зажити на Україні. В кінці кінців зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос і безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і держави, та загибель людей і основних фондів. А щодо гідності – то яка тут гідність?

  2. ЖАААХ!А МИ ЙОМУ ВІРИЛИ,

  3. чергова оборудка свободівських брехунів

  4. Геть всю владу пiдорiв !!!

  5. та всім пофіг )) 124 тис. штрафу це ніщо порівняно з прибутком фірми

  6. відповідного підрозділу Хмельницької міської ради…Альона Анатоліївна не скажете шо за підрозділ такий ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.