У Гереги настворювали “дочок” “Агрохолдингу 2012”, який займається пошуком с/г землі на Хмельниччині

ТОВ “Агрохолдинг 2012″, яке на Хмельниччині пов’язують з народним депутатом Олександром Герегою, заснувало два с/г підприємства на території виборочого округу названого політика.

За даними Єдиного державного реєстру, 25 листопада 2015 року зареєструвано ТОВ “Аграрна інвестиційна компанія – Ярмолинці”. Її засновниками є ТОВ “Агрохолдинг 2012” та Ірина Лутковська, яка зазначається ще й бенефіціаром.

Також 1 грудня 2015 року зареєструвано ТОВ “Аграрна інвестиційна компанія – Чемерівці”. Організацію створили гендиректор ТОВ “Агрохолдинг 2012″ Василь Мороз, ТОВ “Агрохолдинг 2012″ та Ірина Лутковська. Остання контролює це підприємство.

Нагадаємо, що саме ТОВ “Агрохолдинг 2012″ створено 24 вересня 2015 року. Засновником і бенефеціаром є Ірина Лутковська з Городка Хмельницької області. Керівником зазначається Василь Мороз.

За відомостями начальника Головного управління юстиції у Хмельницькій області Віктора Худняка, на 15 грудня ТОВ “Агрохолдинг 2012″ зареєструвало 187 договорів оренди с/г земель.

“У розрізі області – це невелика цифра. Однак, якщо прослідкувати за динамікою протягом останнього тижня, то вони не зупинилися і продовжують роботу з реєстрації нових договорів оренди”, – заявив він.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.