Відсьогодні через Замковий міст у Кам’янці-Подільському заборонено рух рейсових автобусів

Відсьогодні вступає в силу рішення виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради від 3 грудня 2015 року «про впорядкування дорожнього руху на території Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Старого та Нового Замків».

Таким чином через Замковий міст більше не пропускають транзитні рейсові автобуси.

Нагадаємо, що з такою пропозицією до міської ради звернувся директор історичного музею-заповідника та мешканці Старого міста. Не до вподоби маршрут приміських автобусів і міським перевізникам, адже районні водії «перетягують» до себе частину пасажирів із зупинок, що розташовані у місті.

Як повідомляє кореспондент НГП, зранку біля пунктів пропуску працівники ДАІ спільно з транспортною поліцією перевіряли виконання рішення виконкому. Наразі автобуси їздять в об’їзд Старого міста через села Смотрич та Довжок.

В коментарі «Незалежному громадському порталу» заступник міського голови Сергій Бабій повідомив, що «на щастя, водії визнали правила міської ради і не довелось застосовувати жорсткіші методи».

«Всі 10 дні після виконкому ми пояснювали водіям причину такого кроку та вручали їм копію рішення виконавчого комітету. Пропонували їм звертатись до міськради з пропозиціями та зауваженнями. Всі сторони з розумінням поставились до цього та з опівночі до 11:30 сьогоднішнього дня у нас не було жодних ексцесів». – заявив заступник Кам’янець-Подільського міського голови.

Щоправда, один автобус, що їхав до Києва таки пропустили через міст. Причина в тому, що останнім часом водій не проїжджав через Кам’янець та не знав про заборону. Йому вручили рішення виконкому та на перший раз таки пропустили.

Також, за словами Сергія Бабія, у міській раді постійно моніторять роботу пунктів пропуску в режимі онлайн через веб-камери.

До сьогодні через Замковий міст було прокладено 17 автобусних маршрутів, які здійснювали 43 рейси в день. На нерегулярні пасажирські перевезення рішення виконкому не поширюється.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Хто враховував думку мешканців , бабло рулить , основний меседж пасажири … Тобто не чесна конкуренція , лобіюють свій бізнес.

  2. міська влада не врахувала ні думку мешканців, ні вже затверджені схеми руху автобусів на приміських та міжміських маршрутах. Так би мовити “чесна економічна конкуренція”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.