У Кам’янці-Подільському пасажирським автобусам заборонять рух через Замковий міст

Сьогодні під час першого засідання оновленого виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради було прийнято рішення «про впорядкування дорожнього руху на території Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Старого та Нового Замків». Іншими словами, члени виконкому заборонили рух міжміським та приміським автобусам через Замковий міст.

Наразі через міст прокладено 17 автобусних маршрутів, які здійснюють 43 рейси в день.

В коментарі НГП завідувач відділу пасажирських перевезень Кам’янець-Подільської міської ради Сергій Дергунов пояснив, що з такою пропозицією до них звернувся директор історичного музею-заповідника та мешканці Старого міста. Не до вподоби маршрут приміських автобусів і міським перевізникам, адже районні водії «перетягують» до себе частину пасажирів із зупинок, що розташовані у місті.

Після цього рішення міжміські та приміські автобуси повернуться на свій попередній маршрут в обхід центральної частини Кам’янця через села Довжок та Смотрич.

Щоправда, ще можливий подальший діалог перевізників і влади міста.

Це рішення вступить в силу з 14 грудня цього року та не поширюватиметься на нерегулярні пасажирські перевезення.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Нечесна боротьба за конкурентами , перевізники міські , обнаглівші нехочуть пускати районних колег . Туристичні автобуси нехочуть пускати готельєри , до готельного комплексу “Ксенія”

    • Згоден на всі 100%.
      Повне порушення Закону України “Про економічну конкуренцію

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.