Цьогоріч у Хмельницькому програма “Тепле житло” не спрацювала

У хмельницькій мерії визнали, що у 2015 році міська програма “Тепле житло” не користувалася попитом серед мешканців.

Про це у “Фейсбуці” написав заступник міського голови Володимир Гончарук.

“Результат станом на сьогодні (13 грудня – НГП) – лише 10 людей (при 350 виданих кредитах) звернулись в місто для відшкодування відсотків, по “Теплому житлу” та жодного утепленого будинку”, – зазначив він.

Гончарук зауважив, що на 2015 рік з міського бюджету було виділено 2 млн. грн. на утеплення будинків і 884 тис. грн. на компенсацію відсотків кредиту виданих в рамках проекту “Тепле житло”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Про цю програму мені розповідали знайомі, вони хотіли утеплювати багатоквартирні будинки. Знайшили будинки які хотіли утеплюватись по цій програмі, зібрали всі документи і подали на затвердження в міську раду. І що ви думаєте, міська рада затягувала час як тільки могла. В кінці кінців через деякий час матеріали подорощали і кошторис потрібпо було вже переробляти, і мої знайомі відмовились від цієї ідеї. Потім їм сказали: “щоб заробляти потрібно ділитися”.

    • Ты че наелся чего-то? Это же государственная программа, которая осуществлялась через банковские организации… при чем тут горсовет. Учи матчасть и не опускайся до бабских сплетен.

      • анонімний дурень, це тобі матчасть треба вчити і негайно. це програма міської ради Теплий дім називалася, гроші йшли з міського бюджету, але недолугі керівники не змогли організувати і все провалилося, державні програми то зовсім інше і банки Ощадбанк наприклад, також

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.