Суд рятує орендаря парковки у Хмельницькому, який заборгував бюджету майже 60 тисяч

Господарський суд Хмельницької області 1 грудня продовжив розгляд справи щодо розірвання договору на надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування №113 від 30.11.2012р., укладеного між Хмельницькою міською радою та фізичною особою-підприємцем Бабієм Олександром Анатолійовичем.

Як повідомляє ТРК “Місто”, позивач міська рада наполягає на припиненні будь-яких відносин з ФОП Бабієм через невиконання умов договору, а саме – неналежне використання території та відсутність ремонту дороги.

Однак відповідач уже втретє проігнорував судове засідання

Поза тим, головуючий суддя В’ячеслав Димбовський прийняв рішення відкласти справу через відсутність відповідача і надати можливість ФОП Бабію скористатися правом на захист.

Разом з тим, у розпорядження “Незалежного громадського порталу” потрапив лист місцевої податкової інфпекції, де вказується борг ФОП Бабія за паркувальний збір. На 26 листопада він недоплатив до бюджету міста 58,6 тис. грн.

За даними міського фінуправління, у 2015 році ФОП Бабій має сплатити до бюджету 75 тис. грн збору за місця для паркування транспортних засобів.

Довідка НГП. 10 листопада 2012 року конкурсний комітет з надання права організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування оголосив переможців на оренду парковок у Хмельнциькому.

ФОП Олександр Бабій переміг за “лотом” №1. Йому відійшло обслуговування двох парковок за адресами: Південна та північна сторона проспекту Миру (від вул. Трудової до АЗС), розрахована на 47 паркомісць і на привокзальній площі залізничного вокзалу.

Натомість конкурс за “лотом” №1 відбувався у неконкурентний спосіб, оскільки крім ФОП Бабія ніхто більше не подав заявок.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.