Що цілий рік нардепи робили у Верховній Раді від Хмельниччини – аналіз

27 листопада минув перший рік роботи депутатів Верховної Ради 8 скликання.За цей період найбільше законопроектів, серед колег із Хмельницької області, вніс до ВР Андрій Шинькович (46), проте лише один з них став чинними актом, а ось у Сергія Мельника ККД найвищий – 5 підтриманих ініціатив. Є серед наших нардепів і такі, що жодного разу не виступали у найвищому законодавчому органі країни – ОлександрГерега та Олександр Ксенжук, але і є Віктор Бондар, якого від мікрофону не відірвати (28 виступів).

Тож ,чим займались у Верховній Раді народні депутати від Хмельниччини:

Володимир Мельниченко

За даними реєстрації за допомогою електронної системи на пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 117, відсутній – 5.

За даними письмової  реєстрації: присутній – 121, відсутній з невідомих причин – 1.

Двічі виступив з трибуни. Нагадаємо, що минулого скликання за майже 2 роки пан Мельниченко жодного разу не взяв слово.

Подав 6 запитів (4 – Кабміну, по одному – керівникам міністерств і відомствУкраїни та місцевим органам влади і управління).

Разом з іншими нардепами вніс в Раду 21 законопроект, з яких лише 3 стали чинними актами.

Найбільше до вподоби Мельниченку працювати з Олександром Герегою, Андрієм Шиньковичем та Віталієм Барвіненко (член депутатськоїгрупи «Партія «Відродження»): Володимир Володимирович у склад цієї «фантастичної четвірки» вніс 9 з 21 проектів Законів.

Олександр Герега

На пленарних засіданнях був присутній 65 разів, відсутній – 57
(за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи), за даними письмової реєстрації: присутній – 81, відсутній з невідомих причин – 41.

Жодного разу виступити біля мікрофону так і не наважився.

Направив депутатських 2 запити (Кабміну та «Південно-Західної залізниці»).

Вніс до ВР 28 законопроектів, жоден з них не став чинним актом. Незамінним компаньйоном Гереги є його близький соратник Андрій Шинькович: у співавторстві «герегівці» подали 26 із 28 законопроектів.

Андрій Шинькович

Даними електронної реєстрації присутній на засіданнях 115 разів, відсутній– 7, згідно письмової реєстрації присутній 118 разів, відсутній з невідомих причин – 4.

По десять разів виступав з місця та трибуни.

Всього подав 52 депутатські запити. Найчастіше звертався до керівників міністерств і відомств України (24 рази) та місцевих органів влади і управління (17 разів).

Вніс до ВР (у співавторстві та самостійно) 46 законопроектів, однак лише одну законотворчу ініціативу підтримали колеги.

Роман Мацола

На пленарних засіданнях Верховної Ради присутній – 108, відсутній – 14 разів (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). Письмова реєстрація: присутній – 111, відсутній з невідомих причин – 11.

Одного разу виступив з місця.

Подав 7 депутатських запитів, з них 5 питань стосувались Львівського регіону, де проживає нардеп та лише один запит стосувався Хмельницької області (щодо відновлення розкладу руху дизель-поїзда Жмеринського відділення Південно-західної залізниці по маршруту Гречани – Кам’янець-Подільській).

Подав 27 Законопроектів, жоден не підтриманий ВР.

Сергій Лабазюк

За даними реєстрації за допомогою електронної системи на засіданнях Верховної Ради був присутній 85 разів, відсутній – 37 , письмова реєстрація –
присутній – 104, відсутній з поважних причин – 1, відсутній з невідомих причин – 17.

Чотири рази виступав з трибуни ВР.

Подав 22 депутатські запити.

Спільно з колегами вніс 37 законопроектів, щоправда, депутати підтримали лише один законодавчий акт – «про внесення змін до Закону України «Про карантин рослин» (щодо зменшення адміністративного навантаження)».

ВікторБондар

На пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 107, відсутній – 15, за даними письмової реєстрації: присутній – 55, відсутній з поважних, відсутній з невідомих причин – 67.

24 рази відстоював свою позицію біля трибуни ВР та ще 4 рази брав слово з місця.

Направив 3 депутатські запити (про потяг Гречани – Каменець – Подільській та щодо перевірки дотримання вимог законодавства про охоронні зони вздовж магістральних газопроводів.)

Вніс 22 Законопроекти, останній – про звільнення Айвараса Абромавичуса з посади Міністра економічного розвитку і торгівліУкраїни. Наразі жодну ідею ВР не підтримала.

Мельник Сергій

За даними електронної реєстрації на пленарних засіданнях Верховної Ради був присутній 117 разів, відсутній– 5, письмова реєстрація – присутній – 119, відсутній з невідомих причин – 3.

Шість разів екс-мер Хмельницького виступав з трибуни і ще 7 разів з місця.

Направив 8 депутатських запитів.

Вніс до Верховної Ради 23 Законопроекти, з них 5 стали чинними актами.

ОлександрКсенжук

На засіданнях Верховної Ради України був присутній 94 рази, відсутній – 28, за даними письмової реєстрації: присутній – 97, відсутній з невідомих причин – 25.

За рік роботи ні з трибуни ВР, ні з місця «фронтовик» так і не виступив.

Направив 7 депутатських запитів та вніс 6 законопроектів, жоден з яких не підтриманий депутатами.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. То все таки, чи вивчать коли-небудь норми української мови (в д. в. синтаксис) ті особи, які створюють у хмельницькому Незалежному громадському порталі відповідні повідомлення, а то з назви цього повідомлення виходить що є якась Верховна Рада від Хмельниччини, а не нардепи Верховної Ради України від Хмельниччини? Тим більше, що ці норми досліджував та упорядковував наш видатний земляк Мелетій Смотрицький, який зараз чомусь майже забутий.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.