“Можеш – поможи, маєш – поділись, дав слово – зроби”?

“За сприяння(підтримки, ініціативи) народного депутата Володимира Володимировича Мельниченка”. Без цих слів не обходиться, практично, жоден захід у Кам’янці-Подільському і районі. Концерти в садочках, лінійки у школах, ініціативи міської влади, урочисті заходи. Скрізь присутні помічники або ж сам нардеп. Проте робота народного депутата України – не лише участь у публічних заходах. Спробуймо проаналізувати роботу Мельниченка у ВР.

Мельниченко в компанії сімейства Герег.

Мельниченко в компанії сімейства Герег. Фото epicentrk.com.ua

Володимир Мельниченко

Діючий народний депутат. У 2012 році, будучи членом Партії регіонів, балотувався до Ради шляхом самовисування. Одразу після прийняття присяги “влився” до провладної фракції. Не особливо вирізнявся серед колег: рідко давав інтерв’ю (за винятком повідомлень від його прес-служби в місцевих ЗМІ), нечасто виступав з трибуни, подавав законопроекти. 19 грудня 2013 року вийшов з фракції ПР у парламенті. Зараз – позафракційний.

За час роботи у Верховній Раді подав аж 4 депутатські запити:

–  Миколі Азарову (щодо протиправних дій та перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів Управління Міністерства внутрішніх справ України у Житомирській області).

– Міністру МВС Захарченку, голові СБУ Якименку  та генпрокурору Пшонці (щодо захисту порушених прав національного товаровиробника – Дослідного заводу зварювального устаткування Інституту електрозварювання імені Патона Національної Академії наук України).

Всі 4 запити направлені 8 листопада 2013 року.

Також не любить народний обранець обговорювати своє бачення проблем у Раді ні з місця, ні з трибуни ВР. За майже 2 роки пан Мельниченко жодного разу не взяв слово.

Фото з Facebook В.Мельниченка

 

Не “клеїться” у депутата і з законодавчими ініціативами: з поданих ним 17-ти законопроектів 13 написані в співавторстві з колегами і лише 4 закони нардеп написав сам:

–         Про відзначення 640-річчя надання місту Кам’янець-Подільський Магдебурзького права.

–         Про відзначення 575-річчя заснування селища Нова Ушиця Хмельницької області.

–         Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування судової влади).

–         Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо фінансування судової влади).

Жоден із 17 законопроектів так і не став чинним законодавчим актом.

2

Щодо відвідуваності, то, згідно з даними електронної реєстрації апарату ВР, пан Мельниченко був присутній на 143 засіданнях, відсутній – 32 рази.

Деякі пункти передвиборчої програми Володимира Мельниченка в 2012 році теж були багатообіцяючими:

–         Повністю ліквідувати чергу до дитячих садків.

–         Зробити якісні дороги в місті та районах, добитися реконструкції аеропорту у м. Хмельницький.

–         Забезпечити всі школи шкільним автобусом.

–         Встановити в кожному дворі міста та в кожній місцевості району, де живуть юнаки та діти, спортивні площадки та дитячий майданчик.

–         Добитися ліквідації ганебного смороду спиртзаводу (м. Кам’янець-Подільський).

–         Створити санаторно-курортний комплекс обласного значення у м.Кам’янець-Подільському. За декілька років досягнути надання комплексу статусу державного.

–         Збільшити заробітні плати, прожитковий мінімум та всі соціальні стандарти, що значно підніме купівельну спроможність населення.

Однак “покращення вже сьогодні” так і не відбулось. Чи то часу забракло, чи бажання, чи просто це були завідомо нереальні обіцянки – невідомо.

Чи спрацювали головні принципи Володимира Мельниченка “Можеш – поможи, маєш – поділись, дав слово – зроби”  покажуть майбутні парламентські вибори, участь в яких Володимир Володимирович прийме з дуже великою вірогідністю.

 

 

Теги: , ,
Редакція сайту не впливає на зміст блогів і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють на сторінках "Незалежного громадського порталу"

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Дмитро Шеремета

Дмитро Шеремета

Журналіст

Коментарів: 10

 1. Дмитре, вважаю Ваш блог як депутатський запит, тому у вигляді коментаря даю відповідь.
  – Щодо законотворчої діяльності – 17 законопроектів, це 223 місце з 450 депутатів ВРУ сьомого скликання. Участь у засіданнях Комітету з питань верховенства права та правосуддя – 25, присутній на всіх засіданнях. До чотирьох депутатських запитів до Державних органів різних рівнів добавте 599 звернень по проблемам громадян.
  По деяких пунктах передвиборчої програми:
  – Повністю ліквідувати чергу до дитячих садків. У Новоушицькому районі черги немає. У Кам’янець-Подільському районі: 2012 рік – 23 дитини, 2014 рік – 32 дитини. У місті Кам’янець-Подільський: 2012 рік – 836 дитини, 2014 рік – 295 дитини. Вважаю це дуже непоганий показник динаміки. До того ж побудовано новий садок на 100 місць, для завершення будівництва якого невистачає 160 000 грн. Але будемо намагатись завершити ще цього року.
  – Зробити якісні дороги в місті та районах, добитися реконструкції аеропорту у м. Хмельницький. Повністю відремонтовано покриття на мості “Лань, що біжить”, завершується ремонт доріг по вул. Чехова, на Підзамчі, багато доріг реконструйовано, підсипано десятки кілометрів доріг у селах. Щодо аеропорту то реконструкцію вже розпочато.
  – Забезпечити всі школи шкільним автобусом – наразі на всі 100 відсотків усі школи забезпечені шкільним автобусом.
  – Встановити в кожному дворі міста та в кожній місцевості району, де живуть юнаки та діти, спортивні площадки та дитячий майданчик. Встановлено дві площадки європейського зразка у місті (Руські фільварки та міський парк ім. Т. Шевченка) та одна у Кам’янець-Подільському районі (с. Крушанівка). Відремонтовано десятки дворових майданчиків та встановлення нових. Процес триває й досі.
  – Добитися ліквідації ганебного смороду спиртзаводу (м. Кам’янець-Подільський). Неодноразово велись переговори з іноземними компаніями, питання зрушене з місця і маю надію що вже в найближчому майбутньому все вирішиться.
  – Створити санаторно-курортний комплекс обласного значення у м.Кам’янець-Подільському. За декілька років досягнути надання комплексу статусу державного. Вже отримано 500000 грн. з Республіканського бюджету на розробку проектно-кошторисної документації.
  – Збільшити заробітні плати, прожитковий мінімум та всі соціальні стандарти, що значно підніме купівельну спроможність населення. Середня заробітня плата по місту складає 2400 грн., у 2012 році – 2200 грн. Середня пенсія 1421 грн., у 2012 році – 1247 грн., Мінімальний прожитковий мінімум 1218 грн., у 2012 році – 1037 грн. Все ж таки, у такий вкрай важкий період, у нас зменшено ріст безробіття (був 2,4%, наразі – близько 2%), збільшено кількість робочих місць.
  Постійно, на різних телеканалах (РАДА, ТВі, Еспресо ТВ, тощо) приймав участь у телепередачах та давав інтерв’ю. Незначну частину яких, можна переглянути на моїх сторінках у соцмережах.
  Вважаю, що за такий період (адже присягу депутата я склав 12 грудня 2012 року) та з тою ситуацією, яка нажаль сталася в нашій країні, зроблено чимало, і мені не буде соромно дивитись у вічі своїм виборцям.

 2. Оце молодець! Одразу видно, що депутату насправді є що сказати людям. А журналісту варто було б поцікавитися перед тим як писати … Або зателефонувати і перевірити інфу. Хоча, добре й так. Багато чого цікавого дізнався. Мельниченка добре знають і поважають люди. І це – правда.

  • Хто молодець?пан Мельниченко??? Невже!!! Людина яка голосувала за “вбивчі” закони 16 січня?!!! Коли зрадники плювати хотіли на людей, всі сидили і тільки про свої крісла турбувались. Чи ви вже забули? так я можу нагадати!!! А тепер пройшов час і він я те біле телятко, яке ніколи нічого поганого не робило.

 3. Вже отримано 500000 грн. з Республіканського бюджету на розробку проектно-кошторисної документації. – читай вкрадено і розпиляно півмільйога і це лише на проект. ВДУМАЙТЕСЬ! Лише на папірці

  Середня заробітня плата по місту складає 2400 грн., у 2012 році – 2200 грн. Середня пенсія 1421 грн., у 2012 році – 1247 грн., Мінімальний прожитковий мінімум 1218 грн., у 2012 році – 1037 грн. – Шановний пане Мельниченко, а не хочете сказати на скільки за той самий період зросли ціни, ціни на пальне і впав курс національної валюти? Та мізерня різниця в 200 грн за 2 роки вже нічого не показує. Фактично за 2200 грн у 2012 році можна було купити НАБАГАТО більше ніж на 2400 у 2014. У цьому Ваша заслуга?

 4. Мельниченко за закони 16 січня не голосував не несіть пургу

 5. Голосував. І двічі проплачував фальсифікацію виборів в Кам’янці. То добре відомо мешканцям. А намагання всіх вкотре надурити не пройде. Всі вже по вуха нашлись брехнею пана Володимира

 6. Взагалі на минулих виборах створив цілу сітку підкуплених виборців, а допомали в цій дійсно брудній справі дуже “чесні люди” –це Бербека Віктор, Володимир черняк і ще багато “чесних людей”. Досить, ситі по вуха такими кандидатами, як Володимир Володимирович! Ла-ла-ла-ла

  Reply ↓

  • Почуйте думку ще одного журналіста по цим постам: я раніше працював на одне доволі престижне видання, рубрика “новини”, “політика”, так дійсно, підтверджую, що в цій статті знаходиться неправдива інформація, “підлещина” до дострокових виборів на Володимира Мельниченка, – це, по-перше, по-друге, це нечесна людина. Давайте до уваги брати діяльність інших мажоритарників, Слава Богу, є інші, з яких можна вибрати більш достойних та порядник та яких ми знаємо та поважамо!

 7. У шановного Володимира Володимировича не має публічних виступів, не запропоновано закони не тому що він не любить це робити, а через елементарний брак досвіду. Що можна взяти з людини, яка сама нічого не створила, не ініціювала, а тільки прикривалась чужими надбаннями. А тим паче про які закони може йти мова.

 8. Вампір, який тільки викачує все з нашого улюбленого Камянця. І чого він знову преться до Ради? Будьмо пильними та свідомими, не допустимо фальсифікацій, не оберемо знову бандита Володимира Мельниченка.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.