“За сприяння(підтримки, ініціативи) народного депутата Володимира Володимировича Мельниченка”. Без цих слів не обходиться, практично, жоден захід у Кам’янці-Подільському і районі. Концерти в садочках, лінійки у школах, ініціативи міської влади, урочисті заходи. Скрізь присутні помічники або ж сам нардеп. Проте робота народного депутата України – не лише участь у публічних заходах. Спробуймо проаналізувати роботу Мельниченка у ВР.
Володимир Мельниченко
Діючий народний депутат. У 2012 році, будучи членом Партії регіонів, балотувався до Ради шляхом самовисування. Одразу після прийняття присяги “влився” до провладної фракції. Не особливо вирізнявся серед колег: рідко давав інтерв’ю (за винятком повідомлень від його прес-служби в місцевих ЗМІ), нечасто виступав з трибуни, подавав законопроекти. 19 грудня 2013 року вийшов з фракції ПР у парламенті. Зараз – позафракційний.
За час роботи у Верховній Раді подав аж 4 депутатські запити:
– Миколі Азарову (щодо протиправних дій та перевищення службових повноважень працівниками правоохоронних органів Управління Міністерства внутрішніх справ України у Житомирській області).
– Міністру МВС Захарченку, голові СБУ Якименку та генпрокурору Пшонці (щодо захисту порушених прав національного товаровиробника – Дослідного заводу зварювального устаткування Інституту електрозварювання імені Патона Національної Академії наук України).
Всі 4 запити направлені 8 листопада 2013 року.
Також не любить народний обранець обговорювати своє бачення проблем у Раді ні з місця, ні з трибуни ВР. За майже 2 роки пан Мельниченко жодного разу не взяв слово.

Фото з Facebook В.Мельниченка
Не “клеїться” у депутата і з законодавчими ініціативами: з поданих ним 17-ти законопроектів 13 написані в співавторстві з колегами і лише 4 закони нардеп написав сам:
– Про відзначення 640-річчя надання місту Кам’янець-Подільський Магдебурзького права.
– Про відзначення 575-річчя заснування селища Нова Ушиця Хмельницької області.
– Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо фінансування судової влади).
– Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо фінансування судової влади).
Жоден із 17 законопроектів так і не став чинним законодавчим актом.
Щодо відвідуваності, то, згідно з даними електронної реєстрації апарату ВР, пан Мельниченко був присутній на 143 засіданнях, відсутній – 32 рази.
Деякі пункти передвиборчої програми Володимира Мельниченка в 2012 році теж були багатообіцяючими:
– Повністю ліквідувати чергу до дитячих садків.
– Зробити якісні дороги в місті та районах, добитися реконструкції аеропорту у м. Хмельницький.
– Забезпечити всі школи шкільним автобусом.
– Встановити в кожному дворі міста та в кожній місцевості району, де живуть юнаки та діти, спортивні площадки та дитячий майданчик.
– Добитися ліквідації ганебного смороду спиртзаводу (м. Кам’янець-Подільський).
– Створити санаторно-курортний комплекс обласного значення у м.Кам’янець-Подільському. За декілька років досягнути надання комплексу статусу державного.
– Збільшити заробітні плати, прожитковий мінімум та всі соціальні стандарти, що значно підніме купівельну спроможність населення.
Однак “покращення вже сьогодні” так і не відбулось. Чи то часу забракло, чи бажання, чи просто це були завідомо нереальні обіцянки – невідомо.
Чи спрацювали головні принципи Володимира Мельниченка “Можеш – поможи, маєш – поділись, дав слово – зроби” покажуть майбутні парламентські вибори, участь в яких Володимир Володимирович прийме з дуже великою вірогідністю.
Схожі матеріали:
- У Хмельницькому визначили 27 місць для розміщення передвиборної агітації
- ЦВК оголосила перші вибори в 21 об’єднану тергромаду Хмельниччини. Дві громади “пролетіли”
- Хмельницький комуніст: рішення Мінюсту щодо заборони компартіям брати участь у виборах порушує Конституцію
- На виборах ректора ХУУПу почалася гра ва-банк. Які шанси залишаються в Омельчука?
- Йду, щоб повернутися
У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!