Хмельницька мерія спростовує інформацію про підняття проїзду у тролейбусах. “Це брехня і провокація” – Капура

Заступник міського голови Андрій Капура спростовує інформацію про підняття проїзду у тролейбусах з 1,5 до 2 грн.

Про це він заявив НГП, коментуючи проект рішення виконкому, що опублікований на сайті міської ради від 28 вересня.

“Ані міське управління транспорту, ані комунальне підприємство “Хмельницькелектротранс” не готували такого проекту рішення. Це брехня і провокація! Хто закинув це повідомлення на сайт міськради, нікому невідомо” – наголосив він.

Посадовець призначив службове розслідування стосовно появи повідомлення на офійному веб-ресурсі міської ради. Водночас він зізнався, що про можливе зростання проїзду у комунальному транспорті дізнався з нашого сайту.

Також Капура додав, що питання підвищення проїзду у тролейбусах не стоїть на порядку денному.

Як писав НГП, 28 вересня на позачерговому засіданні виконкому Хмельницької міської ради прийнято рішення про підвищення вартості проїзду у міських автобусах з 1 листопада. Тариф зросте з 2,5 грн до 3 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Тимчасова влада на чолі з так званим “в. о. міського голови” Чернилевським вже зовсім втратила голову, закрутивши аферу з тарифами. Тепер не знають, як розкрутити.
    Чи хоч хто-небудь повірить в те, що “Хто закинув це повідомлення на сайт міськради, нікому невідомо”? Просто раніше часу опублікували те, що давно готувалося. І здали план свого господаря.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.