Тарифні війни – з листопада знову подорожчає проїзд у автобусах Хмельницького

На нинішньому позачерговому засіданні виконкому Хмельницької міської ради, що сликали на вимогу перевізників, знову намагались вирішити проблему тарифів на проїзд у громадському транспорті Хмельницького. Цього разу розглядали підвищення тарифів до 3 грн і 3,50 грн.

Для того щоб обгрунтувати свої вимоги, вирішили виступити представники від всіх п’яти компаній-перевізників. Підприємці наполягали на тому, що їм не дають нормально працювати.

Заступник начальника управління транспорту Сергій Шепурев доповів про проведене обстеження пасажиропотоку. Проте пасажиропотік у маршрутках, на думку членів виконкому, не був обгрунтований.

Тому, згідно з рішенням виконкому з 1 листопада вартість проїзду в автобусах зросте з 2,5 грн до 3 гривні. Обрахунки пасажиропотоку в автобусах не викликали питань у членів виконкому, тому їм пішли на зустріч.

Фото Афіни Черкезової, НГП

Фото Афіни Черкезової, НГП

Разом з тим, вартість проїзду в маршрутках залишили на рівні 3 грн, оскільки не всі фірми-перевізники подали належним чином оформлені та обгрунтовані розрахунки в частині пасажиропотоку.

“Поки не подадуть нормальні документи, ми не можемо голосувати. Це стане стимулом для всіх перевізників зробити всі розрахунки належним чином”, – зазначив заступник міського голови Андрій Капура.

Після того, як будуть надані розрахунки, виконком зможе знову засідати та переглядати тарифи на проїзд. Також було протокольно доручено створити комісію, яка складатиметься з членів громадськості, представників перевізників та працівників управління транспорту. Комісія має допомогти обстежити пасажиропотік, якщо самі перевізники не можуть собі дати з тим раду.

Якщо це станеться до 1 листопада, виконком зможе знову переглянути питання вартості проїзду у маршрутках, оскільки прийняте сьогодні рішення набирає чинності саме тоді.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.