Збитки від пожежі на центральному ринку в Кам’янці оцінюються в 10-12 млн. грн

Кам’янець-Подільський центральний ринок після вчорашньої пожежі зараз працює в звичному режимі. Стрічкою обгороджено лише обгорівшу частину ринку, там працюють комунальники. Вони прибирають залишки сміття та конструкцій кіосків.

Як стало відомо НГП, під час гасіння пожежі вчора постраждали 2 пожежника, їх відвезли у лікарню.Двадцятип’ятирічний рятувальник провалився з даху павільйону, у нього діагностували перелом черепа. Вночі його прооперували, стан стабілізовується. Інший ДСНСник надихався диму.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

За попередньою інформацією , сума завданих збитків становить близько 10-12 мільйонів гривень. Про це «Незалежному громадському порталу» повідомив директор ринку Сергій Чернявський.

На запитання, чи причиною пожежі могло стати порушення правил експлуатації холодильного обладнання у кафе, що на території молочного павільйону, Сергій Чернявський заявив, що «теж так думає», однак, чи були у власників кафе необхідні дозвільні документи, директор ринку не зміг відповісти.

«Я не готовий сказати, чи були у них необхідні документи. Я знаю, що МНС їх перевіряли, але не можу сказати, чи всі дозвільні документи у них були», – сказав директор Кам’янець-Подільського центрального ринку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.