У Кам’янці-Подільському локалізована пожежа ринку. Стан госпіталізованого пожежника стабільно важкий

Сьогодні близько 17.00 у Кам’янці-Подільському загорівся молочний павільйон на центральну ринку.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Про причини займання у міському управлінні ДСНС не наголошують і утримуються від коментарів.

Наразі на території ринку працює 3 пожежні машини. На ринок пропускають лише власників кіосків, які виносять вціліле майно.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

На 18.00 центральний вхід молочного павільйону вигорів вщент. Зараз починають загорятися сусідні торговельні кіоски.

На 18.55 пожежу на ринку вдається локалізовувати.

На 19.40 рятувальникам майже вдалось «відрізати» вогонь від найближчих не постраждалих кіосків. Однією з причин повільного гасіння є те, що в охоплених полум’ям ятках продавались шпалери, будівельні матеріали, фарби та інші легкозаймисті речовини.

Власники та продавці прилеглих кіосків швидко з’їхались до місця трагедії та почали допомагати один одному. Чоловіки виносять важкі товари від молочного павільйону, жінки зносять ящики та передають «ланцюжком» невеликі речі.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Інформація, що поширювалась в соцмережах, що, начебто загорілись автомобільні шини наразі не підтверджується. Небайдужі чоловіки віднесли від місця пожежі та погрузили майже цілий ЗІЛ шин.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Частину проспекту Грушевського перекрили працівники ДАІ, адже пожежні гідранти протягували через проїжджу частину з вулиці Соборної. Також була помічена пожежна машина із сусіднього міста Дунаївці. Ще один автомобіль ДСНСників потрапив у ДПТ неподалік місця центрального ринку.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Наразі причини пожежі ще ніхто не береться коментувати.

Щонайменше одного пожежника госпіталізували.

На 21.15  загальна площа, яку охопила пожежа, становить 650 кв. м. Як повідомив “Незалежному громадському порталу”  міський голова Михайло Сімашкевич, попередня версія пожежі – порушення правил експлуатації холодильного обладнання у кафетерії, що на території молочного павільйону.

Він також зазначив, що під час гасіння пожежі один рятувальник провалився з даху павільйону і отримав травму голови. Наразі пожежник госпіталізований до міської лікарні, його стан стабільно важкий.

До гасіння пожежі залучені рятувальники з Кам’янця-Подільського та Дунаєвецького і Чемеровецького районів. Вони всю ніч працюватимуть на ринку.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.