Депутат Кам’янець-Подільської міськради піарить свою партію через комунальне інформтабло

В середині квітня цього року на вимогу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Ради національної безпеки України Кам’янець-Подільське комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» за власні кошти купило та встановило  електронне інформаційне табло, де відображається інформація про якість питної води.

Електронне табло ще й мало використовуватися як спосіб інформування кам’янчан про аварії на мережах, перебої з постачанням послуг, тарифи тощо.

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Однак, у зв’язку із виборчою кампанією, керівництво «Міськтепловоденергії», ймовірно, вирішило дещо змінити призначення інформтабла.  Відтепер на ньому часто можна побачити напис «РІДНЕ МІСТО там, де твоє серце» . Як відомо, такий слоган використовує політична партія «Рідне місто».

Фото Дмитра Шеремети, НГП

Фото Дмитра Шеремети, НГП

За інформацією джерел «Незалежного громадського порталу», гендиректор комунального підприємства планує знову балотуватись до міської ради саме від цієї політичної сили.

На підприємстві не пояснюють причин такого піар- ходу , однак після нашого звернення текст агітації зник з інформаційної дошки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.