Мер Славути просить парламентарів дати виборчий шанс для Славутської міської об’єднаної тергромади

Міський голова Славути Василь Сидор звернувся до народних депутатів надати можливість Славутській міській об’єднаній територіальній громаді включитись у виборчий процес за новою системою.

Копію звернення він опублікував у “Фейсбуці”.

sydor

Таким чином, градоначальник просить підтримати Проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо організації проведення перших виборів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» (№ 3008)

Вирішення даного питання дасть змогу забезпечити правову можливість мешканцям зазначеної об’єднаної територіальної громади взяти повноправну участь у виборчому процесі 25 жовтня 2015 року“, – вважає Сидор.

Крім цього, у законопроекті №3008 є згадка про ще одну об’єднану тергромаду, яку ЦВК позбавило права на перші вибори – це Новоушицька селищна об`єднана територіальна громада.

Як писав НГП, 28 серпня ЦВК оголосила перші вибори в 21 об’єднану тергромаду Хмельниччини.

Водночас іншим рішенням ЦВК не знайшла правових підстав для оголошення початку виборчого процесу перших виборів депутатів Нетішинської та Славутської міських рад об’єднаних територіальних громад і Нетішинського,  Славутського міських голів.

Довідка НГП. 13 серпня на позачерговій сесії облради були утворені 23 міські, селищні та сільські об`єднані територіальні громади.

20 серпня Хмельницька обласна рада утворила Новоушицьку селищну об`єднану територіальну громаду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.